Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz hatással lehet a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz hatással lehet a kapcsolatra az ha a párunk nem jön családi programokra?

Figyelt kérdés
Szülinapokra, nevnapokra, csak néha néha de akkor meg nem sok időre..
2020. máj. 1. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, engem nagyon frusztrált, hogy a párom sose jött a nálunk tartott családi programokra, amik kb évente ha 2-3x vannak csak, vagy ha igen, akkor is max 1 órára, mert mindannyian máshol élünk már, míg nekem mindig kellett menni hozzájuk egész napokra, ilyen reggel 9től este 11ig ott kellett lennem és főzőcskézni velük meg társasozni meg minden.

Engem ez nagyon bántott, és sokszor rosszul éreztem magam emiatt, főleg amikor ő sértődött meg, hogy a szentestét nem az ő családjával töltjük, pontosabban ő igen, és én mért nem megyek át, meg mért csak 2-3 órára megyek.

Elég sok konfliktusunk volt abból, hogy az ő családja a minden, az enyém meg semmi.

2020. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pipistrella2 válasza:
26%
Sajnos igen. Szeretném azt mondani,hogy nem.Inkább szeretnek olyan vilagban elni,ahol nem. Attol fugg hogy milyen a csaladdal a viszonyod. Ha jo es elfogadjak igy a dolgot ,h nem ismerhetik meg behatobban a parod akkor talan nem. Mondjuk az mar erdektelenseg es az sem jo. Egy darabig biztoa nem mutatjak ki. De ha nekik vannak bizonytalan gondolataik a paroddal kapcsolatban a ritka latogasok vegett,azokat akaratlanul ia rad ragaszthatjak. Igy voltunk mi is. Pedig tudatosan kuzdottem a szovegelesek ellen de a bogarat akkor is elultettek a fulembe. Inkabb eltavolodtunk a csaladtol es csak feluletes a kapcsolatunk veluk. Igy nem tudjak befolyasolni. De teny,h nehez eset csaladom.
2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy éppen jó hatással!


Pl.: Haverom és az anyósa. Nem járnak össze évek óta. Após rendszeresen megy, imádja a srácot, és a srác is az öreget, de a neje...konkrétan egymásnak mennének. Pedig mind a kettő diplomás, felnőtt ember.

2020. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha az egyik félnek fontos és a másik direkt nem megy, akkor igen. Én azt csinálnám, hogyha nekem fontos, de nem jön. Akkor én se nézek sz ő családja felé.

Vagy ha ez döntő egy kapcsolatban, akkor nem is lennék együtt ilyen pasival.

2020. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mi egyikunk sem jar csaladi programokra, mert hot felesleges idopazarlas. Nyilvan amugy talalkozunk es beszelgetunk a szuleinkkel, de nalunk nem szokas ez az ossznepi bandazas.
2020. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy vannak emberek, akik nem kívánják a nagy ricsajt. Egy családi összejövetelen gyakorta keresztbe beszélgetnek egymással az emberek, nem lehet érteni, ki mit mond, elvész a kölcsönös figyelem. Nálunk legalábbis ez szokott lenni. Sokszor számomra érdektelen témákról megy a duma, afféle small talk, ami engem hidegen hagy. Csendben ülök, eszek, iszok, figyelem a népet, aztán hamar a nappaliba lezuttyanok, kajakómára hivatkozva. Nem túl sűrűn, kb 2-3 havonta van ilyen családi kaja, de 2-3 óra után én is lelépek. Szeretem a családomat, de elég ennyi belőlük. 😄 Ha most lenne barátnőm és menni kék hozzájuk bemutatkozni meg hébe-hóba lenne családi kaja, azt kibírnám, nyilván elmennék, de ha két-három hetente lenne ilyesmi, az felejtős. F
2020. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elsővel teljesen együtt érzek, nekem is fontos lenne és nem jön, de én meg menjek mindig.
2020. máj. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!