Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyat, hogy valaki szakít a párjával, egy ideig mással van együtt, majd ismét az előző párjánál köt ki?

Figyelt kérdés
Tehát kibékülnek az előzővel.

2020. máj. 1. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan ilyen van, hogy visszatáncolnak az emberek az exhez. De borítékolható, hogy ismét szakítás lesz belőle.
2020. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen hallottam ilyet.
2020. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedni, úgysem lenne a régi. Ne legyél lusta keress mást
2020. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Előfordul. Van jövője a kapcsolatnak? Ha igen, ha mindketten fejlődtek, mindketten akarják.Viszont nem folytatni tudják, hanem ujrakezdeni. Többnyire azonban nem működik. Én is nagyon sokáig vártam a visszatérésére, idő közben aztán rájöttem nincs értelme. Személy szerint nem volnék már képes újra bízni benne, így bármennyire is szerettem és az életem legboldogabb időszaka volt amit vele töltöttem, elengedtem.
2020. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Általában akkor, mikor az új delikvenssel mègsem jön össze a dolog, aztán hogy mègse maradjon egyedül, gyorsan előlapja az ex-kártyát. Hát kb. ennyit is èr az újrakezdès, tuti, hogy nem lesz hosszú távú. Az ex meg jó hülye, hogy visszaengedi.
2020. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a nő volt elhagyva, a férfi visszament. Megint a nő lett elhagyva. Csak a pasi járt jól, az egója nőtt (elhagyta az amúgy nála kategóriákkal feljebb levő barátnőjét mert kellett másnak is ő akkora ász, majd visszafogatta az exe mert ő annyira király hogy rávárt azóta is, majd megint elhagyta egy újabb nőért) + nem volt egyedül egy percig sem. Csak éppen a nő veszített vele folyamatosan. Sajnálom, mert kihasználta a férfi, hogy szerette ez a nő.
2020. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Jelen. No vagyok. Egy eve alberletbe koltozzem. Uj eletet akartam kezdeni. A ferjemmel ugy ereztem nem egyutt fejlodunk. Nem volt senkim. A fiam beszelt le a valasrol, mondta minek sietni vele. Megtudtam magamrol, hogy utalok egyedul lakni. Probalkoztam a tarskeresessel. Nem jott ossze. O mindig mondta hazavar. Visszamentem...
2020. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
#7 sztem jól tetted :) minden kapcsolatban vannak nehézségek és ettől válik igazán társunkká a másik, hogy a legnagyobb problémák esetén is kitartunk a másik mellett.
2020. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alessandro10 ***** válasza:
#8. Egyetértek a gondolataiddal, viszont a #7 elég komoly, érett nő lehet ha egy kis nehézség miatt azonnal a szakítás mellett döntött. Az új élet nem jött be, visszament. Én tuti nem fogadtam volna vissza. Nálam egy kapcsolat (házasság) mélyebb érzesekről szól, elköteleződésről, amelyben kitartani kellene egymás mellett. Különben felesleges összeházasodni. Ezért is van manapság olyan sok válás, mert ezek hiányoznak.
2020. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van. Semmiértelme, mert nem azért jönnek össze újra, mert rájöttek mégis, mennyire szeretik egymást, hanem mert nem találtak jobbat, és kapcsolatfüggők.
2020. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!