Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik egymás miatt válnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egymás miatt válnak, együtt is mennek beadni a válópert? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Én igen.Aki tud hasonló esetet,elmesélné?
2014. jún. 23. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a problémádat. Szerindet válni csak kígyót, békát kiabálva lehet? Vannak kulturált emberek is!
2014. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felek minden esetben egymás miatt válnak :) Legalábbis olyat még nem hallottam, hogy szeretlek imádlak, de tudod a szomszéd.


Amúgy amikor én váltam, elmentünk ketten ügyvédhez, megállapodtunk mindenben, az ügyvéd meg intézte a továbbiakat.

2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akik elváltak egymásért/egymás miatt,mindketten az exüktől-erre gondoltam.

Van-e itt olyan,akik együtt intézték a válásokat?

2014. jún. 23. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi együtt adtuk be. A tárgyalás előtt megittunk együtt egy kávét. Utána még beszélgettünk, majd minden jót kívántunk és mentünk utunkra. Haragudtunk picit, persze, de normális felnőtt ember helyére tudja tenni a dolgokat és él tovább.
2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi külön csináltuk, mert mire én eldöntöttem hogy válok, a párom még csak vacilált. Az nem jó dolog ha egymás miatt válnak. Azért kell válni ha válik valaki, mert nem jó a házassága, és nincs remény helyrehozni. A másik miatt válni egy igen nagy teher annak aki miatt válunk, mert ha rosszul sül el később a dolog, ami simán megeshet, akkor verhetjük a fejünket a falba, hogy mi nem ezt akartuk. Csak akkor váljatok, ha magatok miatt váltok. Egyébként szívás lesz a vége nagy valószínűséggel.
2014. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi pezsgőztünk egész este.Annyira boldogok voltunk,hogy végre egymáséi lehetünk.

Aki átélt hasonlót,írjon privátban.

2014. jún. 23. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:

az egymás miatt az ebben az esetben mégis mit jelent? Ahogy a hsz-eket olvasom, lehet hogy ez csak számomra nem világos?

Miért váltál? Kivel mentél? Kivel pezsgőztél? Mi van?


Az egymásért számodra azt jelenti, hogy egy másért, ami ugyancsak értelmetlen, de talán érthetőbb.


Arra akratál kilyukadni, hogy egy másik miatt? Azaz a papírokat az új pároddal adtad be?

2014. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy a szeretője meg ő is házasok voltak, amikor összejöttek, és ők ketten, a két szerető mentek együtt beadni a papírokat, ki-ki a saját társától.
2014. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a kérdés.

De szerintem is ,azért válnak egymás miatt,mert mind a 2 házas.Tehát szeretők voltak...

Kérdés, hogy a másik két elhagyott házastárs mennyire örül ennek.


Nem tudok ilyenről, de te kérdező,majd biztos elmeséled, ahogy a pezsgőzéseteket is...


Mióta voltatok házasok, és mióta ismered a szeretődet,hány évesek vagytok?

2014. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettelek kérdező! Csak nehogy hamar kiszáradjon az a pezsgős üveg....................
2014. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!