Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? (egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? (egy 15 éves elkeseredett fiú :S )

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint egy évig voltam együtt. Ezalatt az idő alatt egy jó párszor kiakadt rám, én úgy gondolom, hogy nagyrészt abszolút feleslegesen. De azért megvoltunk. Volt hogy többször a szakítás szélén állt. Ami önmagában is eléggé elszomorító volt. Most megint volt egy összetűzésünk. Persze, most is teljesen értelmetlenül akadt ki, és hisztizett. Ezután is megpróbáltam tenni valamit. Persze nem egyből :S. De utána udvaroltam neki. Aztán később kijelentette, hogy volt egy barátnőm :S. Persze ezek után sem adtam fel, mert gondoltam, hogy ezt csak úgy indulatból írta. Én ezek után is magyarázkodtam neki (a semmiért kb. :P ) Majd megkérdezte, hogy akarok tőle még valamit? Erre megint elkezdtem neki kedveseket írogatni... Majd ő erre, hogy ő már semmit nem akar tőlem.

És most jön a LÉNYEG!!!

Ezek után még ő játssza a sértődöttet. Nem szól hozzám, nem nagyon néz rám, stb. Ez normális viselkedés fiúk???

Ő dobott ki értelmetlenül, és ő van megsértődve... :S


2010. júl. 28. 17:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem figylesz rá eléggé, lehet, hogy amiért hisztizik az csak neked hiszti, neki fontos. Nálunk is sokszor van úgy, hogy látom hogy nemérti a barátom mi a gond, de rámhagyja...

marha idegesítő, ha a párod nem veszi a fáradtságot, hogy továbbgondoljon annál az elképzelésnél hogy "á, csak egy kis női hiszti..."

persze lehet ez rátok nem érvényes, nem minden lány ilyen, ugyis találsz olyat aki megfelelő, elöbbutobb:)

2010. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lol...ez a csaj.Lehet,hogy nem is szeretett/szeret téged annyira,ha csakúgy mindenen megsértődik.(Már bocs:S)Vagy megunt,ahogy már más is írta.

Amúgy nem minden lány ilyen..;) Keress sztem más vkit.Rem összejön.:D


L.15

2010. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia srác!

Isten hozott a férfivá válás rögös útján. Kívánom hogy legyen még sok tapasztalatod, akár ilyen is, mert hidd el, ezek kellenek ahhoz, hogy 20 évesen durva csajozógép legyél. Nem fogom megmagyarázni miért, de adok egy tanácsot: a csajt innentől ne keresd. Semmilyen formában. És ne látszódjon rajtad egyáltalán, hogy ez neked esetleg rosszul esik. Innentől két dolog lehetséges: vagy visszatáncol (esélyes), vagy egyszerűen elfelejted, és könnyedén továbblépsz.

Üdv 25/F

2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Értem... Oké, akkor megpróbálom most hanyagolni ezt az ügyet. Viszont szerintem még most is azt várja tőlem, hogy én harcoljak érte. De én az utóbbi időben, igenis udvaroltam neki. (mielőtt még nem szakított) Rózsa, talizni akartam vele, ilyenek. Miután szakított velem mésem várhatja el tőlem, hogy küzdjek érte továbbra is nem? :S


Szóval tegyük fel, hogy küzdök érte. Jó esetben helyre áll megint minden. De attól még máskor is csinálhatja ezt. Meg hogyha csak így kirúgott, akkor szerintem máskor sem fogja vissza magát. Így sajnos arra tudok következtetni, hogy talán nem becsül meg eléggé :(

Pedig lenne rá oka...

2010. júl. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!