Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek miért lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek miért lehet a részéröl? És én mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, kb.egy éve. Nem volt zökkenőmentes, többször otthagytam az illetőt, de mindig megkeresett a szakítások után, és újrakezdtük.


Legutóbb is én mondtam ki, hogy akkor hagyjuk. Aztán nem tudtam elfelejteni,beláttam, hogy sokat hibáztam, ezért megkerestem.

Nehezen ment bele az újrakezdésbe, látszott, hogy eléggé szkeptikus azzal kapcsolatban, hogy valóban tudnék-e változtatni a hibáimon.


De végül újrakezdtük, úgy viselkedett mint a szakítás előtt, tehát minden okés volt. Én is igyekeztem többször keresni, mert korábban ez is gond volt, hogy ő működtette a kapcsolatot, én alig kerestem. De most figyeltem, hogy aktívabb legyek.


Az első találkozásunk után mondta, hogy ott aludhatnék a rá következő napokban.

En azt mondtam erre, hogy ha nem baj, várnék még ezzel, mert kicsit korainak erzem.

Azt mondta, hogy jó, akkor majd megbeszeljuk, hogy mit fogunk csinálni helyette.


A viselkedése ezutan viszont megváltozott. Nem keresett. En írtam rá másnap, akkor is nagyon fura volt. Visszább vettem, kíváncsi voltam a randi miatt majd fog-e keresni, vagy lemondja, ha már ugye tudja, hogy szex nem lesz.


Keresett, és találkoztunk is. Utána is írt, és úgy tűnt, hogy visszaáll minden a normális kerékvágásba. A randink után azt is írta, hogy reméli, nem lesz később gond abból, hogy csak ilyen ritkán tudunk találkozni. Ugyanis a randinkat követő héten csak ottalvás működött volna, amit ugye én még nem akartam. Írtam neki erre válaszul, hogy részemről nem lesz gond, az ottalvást meg még azert nem akarom, mert gyors a tempó, még csak most kezdtuk ujra, előtte sok ideig nem is tudtunk a masikról. De azt hozzátettem, hogy én most már tényleg jol szeretnék mindent csinalni.


Ezutani napon is keresett, ahogy szokott. Minden rendben volt.


Aztán egy barátnőmmel töltöttem a köv. napot. Aznap 2szer is ráírtam,a delutani üzenetemre nem válaszolt, pedig még azt megkerdeztem benne, hogy hogy van, mi újság vele.


Azt tudni kell, hogy most 2 munkahelyen dolgozik, és most költözik is. Gondoltam, hogy ha mar nem válaszolt, en nem fogom erőltetni, majdcsak keres.


Masnap reggel írt annyit, hogy jó reggelt.

Furcsáltam, hogy csak ennyit, egy szót se szólt arrol, hogy előző nap miért nem valaszolt...

Úgy döntöttem, hogy megnezem mit lep, ha nem valaszolok erre.

Délutánig vártam,mivel nem jött tőle már semmi, akkor megírtam neki, hogy azt érzem, hogy valami nincs rendben a részeről. Meg hogy en kerestem előző nap, de nem valaszolt, stb.


Erre a nap végén kaptam választ, amit azzal indított, hogy neki most van ideje visszaírni. Aztán leírta, hogy ő az üzenetemben nem látta a kérdest, meg hogy én nem kerestem őt egész nap, amit ő se értett. És hogy ő írt nekem masnap reggel, de én nem írtam rá, csak délután. Aztán még arrol írt, hogy sok dolga volt, másnap majd beszélünk.


Nem igazán tudtam ezzel mit kezdeni, ezért úgy döntöttem, hogy nem jelentkezem nála többször.


Ő meg azóta sem keres. Ennek már 3 napja.


26l, 29f.


2020. máj. 2. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy megláttam hogy nem lesz szex, abbahagytam az olvasást. Csak a te hibád.
2020. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez olyan mintha valami ovis írta volna, aki duzzog ép a barátjára.
2020. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a játszmázást (hogy nem írsz neki, majd megvárod, hogy mi lesz) nagyon gyorsan hagyd abba, ha ezzel az emberrel akarsz párkapcsolatot.

Nem, szerintem egyáltalán nem változtál meg.

Elmondom hogy mit lát a másik oldal: egy csomószor szakítottál vele, valószínűleg teljesen össze van zavarodva, hogy egyáltalán kellesz-e neki és ezzel a viselkedéssel csak azt bizonyítod hogy nem. Valószínűleg Ő hosszú ideig próbálta működtetni a kapcsolatot, amiből elege lett, ha akarsz valamit tegyél bele több energiát most Te.

Azt hogy többször szakítottál nem lehet csak úgy elfelejteni, most neked kell visszanyerni a bizalmát, hát tegyél érte. Viccesen neked most laposkúszás van a szőnyeg alatt.

Komolyabban: menjetek el párterápiára ha komolyan gondoljátok ezt az egészet.

2020. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A játszmázás csúcsa, amit egymással műveltetek. Ez a dolog már nem működik, felejtsd el.
2020. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valóban elég gyerekesen sikerült leírnom a történteket.


Tudjátok én úgy érzem, hogy nekem ő a nagy Ő.


Egy dolog miatt nem sikerül normálisan viselkednem vele: a múltunk miatt.

Közel 10 éve ismerem. Az alatt több ismerkedési kísérletünk is volt. Kétszer is előfordult, hogy randiztunk, és eltűnt, majd kiderült, hogy másik lányt választott helyettem.

Mindkettőbe annyira beleszeretett, hogy eljegyezte őket, és össze is költöztek.


Amikor a masodik jegyessége is felbontásra került (nem 100%, de talán azért, mert a lány megcsalta), utána megint megkeresett.


Az elején szóba se álltam vele. De mivel már akkor is szerettem, idővel úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt a múlt ellenére is.


Azóta vagyunk együtt, tavaly január, februar óta. Az érdeklődését nem éreztem mindig elég erősnek. Úgy tavaly ösztől láttam komolyabbnak részéről.

Amikor komolyabbnak láttam, akkor valóban ő tett többet a kapcsolatért.

A mai napig bánom, hogy akkoriban nem becsültem ezt meg. Meg sokat hisztiztem...


Ami viszont fura volt, hogy soha nem mondta, hogy erez irantam valamit. És 1 év alatt 1 db közös képunk sem lett.


Szóval ennyi idő után én még abban sem vagyok biztos, hogy bármi komolyabb erzése van irántam.

Most meg...most meg kedvetlenséget és erdektelenséget látok rajta. Ezert vettem visszább. Mert bár nagyon szeretem, de ráeröltetni sem akarom magamat, se a kapcsolatot.

2020. máj. 2. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te játszmázol, ő meg sose akart tőled semmi komolyat. Kb. ennyi van ebben.
2020. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!