Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Röviden múlt karácsonykor nagy viták árán a barátommal tölthettem a karácsonyt. Anyám hisztériázott hogy tönkre teszem az ő napját mert ilyenkor van együtt a három gyereke én meg el akartam menni, hozzám vágott szebbnél szebbeket de végül elmentem, de megigértem neki hogy az ideit vele töltöm (mégha a szívem máshova is húzna). A barátom tegnap mondta nekem hogy magasabb szintre akarná vinni a kapcsolatot de így nem hogy karácsonykor egyedül hagyom, mert hogy mindenkinek ott lesz a párja csak ő lesz egyedül közös tetkót se akar és kvázi kijelentette hogy gondolkozik azon hogy velem legyen e a jövőben... ez engem nagyon sziven ütött mert én nagyon szeretem és folyton ezt ecsetelem neki, de ő ugy gondolja hogy ha akkor nem vele leszek nem érdemes velem tervezni (egyszer már megbeszéltem ezt amúgy vele) akkor azt mondta rendben. Hirtelen most már nem és ilyeneket mondot. Akarja meg biztos benne de ez tartja vissza hogy az anyám hisztije miatt nem vele leszek. Délután azt momdta még mennyire szeret és milyen boldog lesz velem este meg jött a hidegzuhany. Nem azt kérem hogy oldjátok meg a kapcsolatomat csak azt hogy irjárok le ti mit tennétek ilyenkor? Milyen érzés lenne?

2020. máj. 2. 11:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek 24 kell (én szivem szerint mennék) de ami múlt évben le lett rendezve azt nem akarom megint hallgatni. Amúgy is azóta nem tőle hanem a szomszédban lakó mamámtól is megkaptam hogy inkább költözzek el a 30 ezret könyebb oda adni mint el viselni engem. Ezt mondta arra hogy volt vele egy problémám és neki nem tetszett.
2020. máj. 2. 11:35
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

8-as vagyok.


Bocsánat, ha dolgozol és tanulsz is, le a kalappal, ne vedd magadra, amit írtam.


Láttam a kommented, és 24.-en van együtt a család bár nem értem 25 ere miért nem tudja atnapolni muterod, de ha a baratod ezt nem erti meg 24.en neked is a családodnál van a helyes, a baratod vedd eszre h érzelmileg zsarol, nekem is volt ilyen bnőm, ez egyre rosszabb lesz! Menekúlj tőle minél hamarabb meg nem késő, normalis pasit barhol találsz, most meg azért meg karacsony után is 5-6 honappal ezen veszekedni irtó gaz dolog ;)

2020. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyeneket mondana nekem a családom nem is lenne kérdés, hogy kivel töltöm a szentestét. A családod élvezhette a társaságodat karácsonykor 20 évig, most már ideje leakadni rólad. Ha gyerekeid, férjed lenne akkor is elvárnák, hogy velük töltsd a szentestét? Ne hagyd magad... oda menj ahova a szíved húz.
2020. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez a parodnak csak arrol szol hogy de rosszul nez ki hogy neki nincs ott a parja... Kozben mindenhol mas a felallas. En a szuleimnel toltottem eddig minden Karácsonyt mert egyedul vannak tesomek csak 26 korul jonnek fel. Amig nem lesz gyerekem vagy komoly kapcsolatom pl hazassag (ami eppen alakul) addig ez lesz a felallas. Ezt tavaly az akkori parom nek akarta megerteni en mondtam neki hogy menjemn o is a szuleihez mi meg majd kesobb ajandekozunk. De o azt mondta hogy parkent egyszer itt egyszer ott kéne tolteni a karacsonyt.
2020. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Tevedesben elsz, ha szerinted a parod ki akar téged vinni ebből az elnyomasbol. Ő csak a saját elnyomása alá akár bevonni téged, hogy ö maga jól jojjon ki a csaladja előtt.
2020. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is rosszul esne ha a párom nem velem töltené a szentestét miközben azt látom, hogy a családja elhordja mindennek. Én sem biztos hogy terveznék valakivel, akit így sakkban tud tartani a környezete. Az megint más ha a párom családja normális, és megadják neki a választás lehetőségét mindenféle lelki terror nélkül, és a párom is szívesebben tölti velük. Akkor menjen. De így...
2020. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Az miért fontosabb, hogy az Ő családja legyen együtt 24én, mint hogy a tiéd? Ilyen esetben az a megoldás, hogy mindenki a saját családjával ünnepel, 25-26án pedig kölcsönösen látogatjátok együtt végig mindkettőtök családját. Nem is értem. Én tuti visszavágnék a páromnak, hogy és az szerinte hogy néz ki, hogy nálatok mindenki összegyűlik és csak Te/Ti nem vagytok ott, ez miért van rendben?? A barátod érzelmileg zsarol és nagyon önző, ha nem képes kompromisszumot kötni akkor inkább Neked kellene a szakításon gondolkodni, mert most még csak arról van szó hoyg ti ketten az ő családjnál legyetek szenteste, de 1-2 gyerek mellett amikor te csak vele és a gyerekekkel akarsz majd lenni, lévén ti már egy külön család vagytok, akkor is megy majd a cirkusz, hogy mindenkinek náluk kell lennie, az hogy te mit szeretnél, megint csak le lesz sz*rva.
2020. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent türt már el ő is utálja a családom. Pl van autója saját pénzből vette 3 évesen kb másfél millióér, a anyám és a mamám rendőt ismerőssel akartam nyomoztatni utána mert biztos drogokat szállitt...
2020. máj. 2. 13:14
 19/26 A kérdező kommentje:
Akartak*
2020. máj. 2. 13:15
 20/26 A kérdező kommentje:
Hogy biztos nem legális módon van pénze. Semmi jót nem néznének ki belőle. Ha nem azt teszem vagy teszi ami nekik kell akkor megy a vita. Ő fogja be a száját mert nem családtag a szemükben... csak a velem járó kellemetlenség
2020. máj. 2. 13:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!