Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Röviden múlt karácsonykor nagy viták árán a barátommal tölthettem a karácsonyt. Anyám hisztériázott hogy tönkre teszem az ő napját mert ilyenkor van együtt a három gyereke én meg el akartam menni, hozzám vágott szebbnél szebbeket de végül elmentem, de megigértem neki hogy az ideit vele töltöm (mégha a szívem máshova is húzna). A barátom tegnap mondta nekem hogy magasabb szintre akarná vinni a kapcsolatot de így nem hogy karácsonykor egyedül hagyom, mert hogy mindenkinek ott lesz a párja csak ő lesz egyedül közös tetkót se akar és kvázi kijelentette hogy gondolkozik azon hogy velem legyen e a jövőben... ez engem nagyon sziven ütött mert én nagyon szeretem és folyton ezt ecsetelem neki, de ő ugy gondolja hogy ha akkor nem vele leszek nem érdemes velem tervezni (egyszer már megbeszéltem ezt amúgy vele) akkor azt mondta rendben. Hirtelen most már nem és ilyeneket mondot. Akarja meg biztos benne de ez tartja vissza hogy az anyám hisztije miatt nem vele leszek. Délután azt momdta még mennyire szeret és milyen boldog lesz velem este meg jött a hidegzuhany. Nem azt kérem hogy oldjátok meg a kapcsolatomat csak azt hogy irjárok le ti mit tennétek ilyenkor? Milyen érzés lenne?

2020. máj. 2. 11:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az lenne a normális, hogy szeretteiddel töltsd a karácsonyt. Mivel barátoddal nem élsz együtt, így gondolom nem olyan komoly a kapcsolat, hogy mindenképpen együtt kellene töltened vele. Ettől függetlenül nem normális az édesanyád de barátod viselkedése sem, mindketten lelki terrorban tartanak.
2020. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
24%
Én meg tudom érteni a barátodat, hiszen eredetileg szíved szerint vele szeretnél lenni Karácsonykor. Ahogy az egyik válaszoló le írta, voltak veled már 20 éven keresztül. Ráadásul most így a járvány idején nem is nagyon lehet időt tölteni. Puszi a hasadra kérdező ha dobod el a barátod, és maradsz anyuci kis háziállata. Én nem lennék így veled együtt utána, és lelkiismeretfurdalásom sem lenne az biztos!
2020. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%
És ezt sokan későn látják be, te még nem vagy elkésve. Ha a párkapcsolatod fontos annyira. Barátodat jogosan bántja, hogy nem a szíved szerint cselekszel. 26/l
2020. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30%
Én is gondolkodnék amúgy azek után ezen-azon, hogy egy utálatos családot választasz helyette. Ráadásul tűri is őket miattad. Nem ezt érdemli, hogy félre tedd, szerintem. Pláne ilyen emberek miatt.
2020. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén anyád is abbahagyhatná a hisztit, meg a barátod is. Ha komoly kapcsolatotok lesz és család lesztek, akkor ősöd szokja meg, hogy Szenteste nem vele lesztek. Van ilyen, máshol is túlélték.

Amúgy a párod miért nem jött eddig át hozzátok karácsonyra?

Én megértem a palit, hogy ha család akartok lenni, ott vannak határok. Anyád anno a saját anyósához akart menni Szenteste?? Nem hinném.

2020. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyezgetek meg mert ha össze kötitek az életeket akkor is kompromisszumokat kell kötni. Meg kell oldani, hogy együtt vagytok és végső esetben együtt mentek fel a szülőkhöz.
2020. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!