Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Röviden múlt karácsonykor nagy viták árán a barátommal tölthettem a karácsonyt. Anyám hisztériázott hogy tönkre teszem az ő napját mert ilyenkor van együtt a három gyereke én meg el akartam menni, hozzám vágott szebbnél szebbeket de végül elmentem, de megigértem neki hogy az ideit vele töltöm (mégha a szívem máshova is húzna). A barátom tegnap mondta nekem hogy magasabb szintre akarná vinni a kapcsolatot de így nem hogy karácsonykor egyedül hagyom, mert hogy mindenkinek ott lesz a párja csak ő lesz egyedül közös tetkót se akar és kvázi kijelentette hogy gondolkozik azon hogy velem legyen e a jövőben... ez engem nagyon sziven ütött mert én nagyon szeretem és folyton ezt ecsetelem neki, de ő ugy gondolja hogy ha akkor nem vele leszek nem érdemes velem tervezni (egyszer már megbeszéltem ezt amúgy vele) akkor azt mondta rendben. Hirtelen most már nem és ilyeneket mondot. Akarja meg biztos benne de ez tartja vissza hogy az anyám hisztije miatt nem vele leszek. Délután azt momdta még mennyire szeret és milyen boldog lesz velem este meg jött a hidegzuhany. Nem azt kérem hogy oldjátok meg a kapcsolatomat csak azt hogy irjárok le ti mit tennétek ilyenkor? Milyen érzés lenne?

2020. máj. 2. 11:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
20/L 22/F
2020. máj. 2. 11:04
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Otthagynam az ilyen érzelmi zsarolós kispö-csöt. Nem normális, amit a barátod csinal, ebben a tortenetben ö hisztizik egyedül, nem édesanyád.
2020. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném olyanokat vágott a fejemhez anyám hogy takarodjak a gecbe akkor mind 3 napra ha tőnkre teszem a napját és ez után a szöveg után még haza jöttem.
2020. máj. 2. 11:17
 4/26 A kérdező kommentje:
Eléggé elnyomó családom van akiket általában az érdekel hogy nekik jó legyen én meg elnyomható személy vagyok. Ő ki akar vinni ebből
2020. máj. 2. 11:19
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Sikerült hasonló pasit kifognod, mint amilyen anyukád. Karácsony 3 napos, ha belevesszük a szentestét is. Miért nem lehet elosztani, hogy mikor kinél leszel? Sőt, ha a barátod komolyan gondolja veled, akkor miért nem lesztek együtt és egyik nap az ő családját látogatjátok meg, a másik napon a tiéddel lesztek?! Másutt is ezek az opciók vannak karácsonykor.

Mi több, ha majd ténylegesen együtt éltek, a saját családotokat is illik vendégül látni. Akkor kidobja majd anyádat? Te meg az övét? Szép kis jövő!

2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ő 24. Ét akarja 25.én 26.án is vele lennék de neki 24 kell mert akkor gyűlik össze náluk mindenki.
2020. máj. 2. 11:24
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy a párod viselkedése sem, és az anyád viselkedése sem normális.

Soha nem mondanék ilyet a gyerekeimnek hogy menj a geccibe...

A barátod meg manipulatív de nagyon! Érzelmileg zsarol, az ilyet jobb minél hamarabb elzavarni. Tudom miről beszélek , mert volt ilyen kapcsolatom , de sikerült lezárnom. A normális az lenne hogy ha megértené a szüleidnek is fontos vagy (most tekintsünk el attól amit anyád mondott). Ő csak simán magának akar, ki akar sajátítani, ha nem úgy viselkedsz ahog ő fütyül akkor jön a duma hogy: nem szeretsz mert nem vagy velem, ezért elgondolkozom a kapcsolatunkon. Egy igazi féreg az ilyen ember!

Ajánlom hogy olvasgass a témában, de videók is vannak pl youtubeon, az ilyen emberekről. Jobb ha kerülöd őket. Magadnak teszel jót...

2020. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Ennek a kapcsolatnak így nincs jövője! Amúgy ha ennyire nem egyeztek anyukáddal, miért nem koltozol el? Ja büdös a munka! Vedd meg magad, és egy karacsony 3 nap , ahogy elottem is irtak én is ezt javasolnám! Én úgy csinálnám h szentestét a párommal töltenem sehova nen mennék. 25.-én megyunk mondjuk a te idióta, hisztirérikus, önző, beképzelt, nagyszájú anyádhoz (amúgy idiota muterod teszi tonkre a családot mert veszekszik, ha nem veszekedne hanem megoldast keresne előrébb lennétek) 26.-án meg a szintén idióta barátodek családjához zsaltok! Ezt így miért nem lehet megoldani? Ha meg nem laktok együtt sürgősen költözz el anyukádéktól, mindegy hova, csak onnan el!
2020. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
4. A múlt év úgy volt hogy 24 a párommal 25 anyámmal 26 apámmal mert elváltak. Ja és nem büdös a munka 20 éves vagyok de még tanulok, és igen tervezek igy is össze költözni vele hogy suli mellett dolgozok.
2020. máj. 2. 11:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hol van még karácsony? Addig nagy valószínűséggel új barátod lesz ha van eszed... /ja és magad is rendbe rakod lelkileg/
2020. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!