Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még, hogy elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Első szerelmemmel majdnem 2 évig voltunk együtt, egy hónapja szakítottunk, azóta összejöttem mással és mivel nyár van, nem látom az exem. Csak sajnos interneten keresztül látom, hogy más lányokkal flörtöl, illetve barátok mesélik hogy velük szórakozott pl. Már kezdeném elfelejteni és az új kapcsolatra koncentrálni, mikor belép a képbe a neve, már nem vagyok szerelmes belé, de még nagyon fáj és hiányzik a múlt. Próbáltam megutáltatni magammal, de még féltékeny vagyok másra, már azért is, ha vele azonos nemű, és vele lehet... Holnap lenne 2 éve, hogy elkezdtünk járni, így még rosszabb. Mit tehetnék, hogy egy hónap alatt minden érzést kiöljek magamból felé? Szeptembertől ugyanis megint látni fogom...
2010. júl. 28. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
első szerelmedet nem fogod elfelejteni hiába vagy mással...ha látod kerüld el,ne nézz rá,én is hasonló helyzetbe voltam...csak én már többé nem látom=(mindig érdekelni fog hogy mit csinál és kivel van...próbálj jobban figyelni az új kapcsolatodra...
2010. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én próbálok, néha sikerül pár napig azt éreznem, hogy meg kell neki mutatnom, nélküle is jól vagyok, csak sajnos ez nincs teljesen így és ha látom, hogy ő is jól elvan, az még rátesz egy lapáttal...
2010. júl. 28. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom hogy mit érzel hidd el...én sem tudom elfelejteni azt akit szeretek,pedig lassan több mint 1hónapja nem tudok róla semmit...=(és mégis itt van bennem...nem lesz könnyű de idővel túl leszel rajt...
2010. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig zombi voltam utána... Szó szerint alig ettem, meg akartam pusztulni. Aztán elkezdtem melózni mellette az részben segített. Továbbá a barátok ugye, na meg egy nagy nagy célt tűzz ki magad elé. :D Mindegy mi az: egyetemre fogsz menni, zenélni fogsz, tánc mittudomén. Most három hónap múlva már annyira jól vagyok, hogy várom a következőt. ;) Ehhez fontos, hogy ne nézegesd neten. Töröld le mindenhonnan. És igen, kerüld!

Nekem ez nem nehéz, mert viszonylag messze lakom tőle. Szóval teljesen eltűnt az életemből hála Istennek.

Ne szomorkodj, life is fun :D


21f

2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!