Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés
A párom teljesen kiborít. Beszéltük hogyan tovább a jövőben és erre az volt a válasza hogy menjek el dolgozni és vegyek ki egy lakást egyedül. Ő külföldön dolgozik és csak 4 havonta tud haza jönni. Direkt rákérdeztem hogy szerinte mit kellene csinálni suli után és erre kaptam a fenti választ. De ma megmondtam neki hogy nekem ez a távkapcsolat nem kell hosszú távon mondjuk ezt is már vagy 2-3-ára mondom neki. Lehet hogy csak én vagyok így vele de nekem úgy jön le mintha nem tervezne közös jövőt.

2020. máj. 4. 13:32
 1/3 Hellmano ***** válasza:
El kell engedni ezt a dolgot...az nem kapcsolat, hogy 4 havonta megnéz, ha addig elvagytok egymás nélkül, akkor minek kellene 4 hónap múlva találkozni? Nem tervez közös jövőt, magadra hagy stb.
2020. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova tenni az ilyen kérdések látszik, hogy nem tisztel a párod. Maradj vele és hagyd, hogy egy darab rongyként kezeljen vagy keress egy normálisat. Próbáltad megoldani a gondot de ő nem partner ebben nincs miről beszélni ezentúl.
2020. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tervez közös jövőt veled. Ennyi.
2020. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!