Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatok spam email üzeneteket szextársereső oldalról ha nem regisztráltam! Valakik mindíg megismerne, tetszem neki, üzenetet kűld. Lehetséges hogy regisztrálás nélkűl kapni ilyen emaileket? Vagy regisztrálas szükséges?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Valamiért én is kapok ilyen e-maileket...
2020. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahol egyszer regisutraltal egy oldalra es beixepted h kuldhetnek neked ilyen leveleket

Irtkozz le

2020. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem regisztráltam soha!
2020. máj. 5. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennek ezek a spamek mindenkinek, nehogy komolyan vedd! Én is kapok, de sose regisztráltam ilyenekre. Sőt, még máshová sem kell regisztrálni. Sok olyan vírus van, ami kilopja a fertőzött gépről az összes e-mail címet és összegyűjti. Ezeket a több millió darabos e-mail cím gyűjteményeket árulják (pár száz dolcsiért) spammereknek, akik megveszik, aztán küldik a sok adathalász xarságot.


Például, amit te szexpartner keresőnek hiszel, az is jó eséllyel egy kamuoldal, amire ha rá is klikkelsz, már teszi is fel a kismillió trójait a gépedre... Épp ez a lényege ezeknek, hogy az ember klikkeljen rá.

2020. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na de az miért van hogy egy gépet használunk a feleségemmel és ő nem kap csak én? Én is csak a freemail es email címemre a gmailra soha.
2020. máj. 7. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit félre értetted. A fertőzött gép nemcsak a te géped lehet, hanem bárkié, és azon szerepelt az e-mail címed (pl. leveleztél valakivel, akinek fertőzött a gépe). De pl. ha ezt a GYK honlapot érné hacker támadás, akkor innen is kikerülne az a cím, amivel ide beregisztráltál és arra a címre is kapnád a hülye spameket...
2020. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 7. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal tötlöm
2021. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!