Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy a baj, ha kicsit sem kívánom a párom?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, szeretek vele lenni, és szeretném tényleg boldoggá tenni, figyelmed kedves igazi főnyeremény, de valahogy a szex nem megy. Egyszerűen magát a szexet kívanom, de mikor odajutunk és hozzáerek az jön belőlem hogy nem akarom.. Nem tudom ez miért van és mit kezdjek ezzel :(
2020. máj. 6. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nagy baj.

Ha nem jó a szex, nem jó semmi.

Ez a "nagyon szeretem" dolog sem teljesen igaz.

Saját magadnak is hazudsz.

2020. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Csináld amit a legtöbb nő, tégy úgy, mintha élveznéd!

És csinálj alternatív dolgokat, amik nem annyira megerőltetőek számodra. Pl.: kutyapóz, kézi fejés,

2020. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy eldobok magamtól egy hűséges szeretteljes embert, akivel lehetnék boldog.. őt ez a helyzet nem annyira zavarja.. Sokan azt mondják, természetes hogy elmúlik a szenvedély és vágy.. de nem tudom :(
2020. máj. 6. 15:12
 4/12 Pizso ***** válasza:
100%
Vagy magad mellett tartasz 1 ilyen embert , aki lehet nem ezt érdemli( és gondolom te sem)
2020. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj. 5évig voltam ilyen kapcsolatban. Pont ez. Kedves,szeretnivaló ember, nagyon jól elvoltunk, ezt kivéve.ő is azt mondta, hogy nem bánja, hogy ez a része nem működik. Miattam szakítottunk, mert találkoztam valakivel,akire elég, ha ránézek, vagy rágondolok, már ugranék is a nyakába.

Sajnos ez a helyzet nem fog javulni,sőt. És mindig enni fog ez téged. Minél előbb szakíts, ne húzd az időt.

2020. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 év után így érzel? Mi lesz később? Azt fogod érezni elpocsékoltad az éveidet. Ne csináld. 40/F.
2020. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanebben a helyzetben vagyok :( Nagyon nehéz kérdés, mert imádok vele élni és egyben ő a lelki társam is, de a szex az nem hiányzik vele. És biztos találnék olyat, akivel nagyon összeillünk szex terén, de emberileg kétlem, hogy mással ennyire jól kijönnénk.
2020. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mondhatod, hogy szereted, ha zavar az érintése is, de nem magával a szexel van bajod, hanem vele? Nagyon nagy a baj, de ebből nem derül ki, hogy mi.
2020. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog nekem a sex a szerelem kimutatása is nemcsak az élvezés a fontos hanem mivel szeretem a férjem szeretem közbe simogatni csókolózni puszilózni bármi.
2020. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

Egyszerű!


Attól, hogy van odahaza minőségi étel minden nap, attól még itt - ott bekapok egy hambit vagy gyrost.


Szereted? Akkor maradj vele! Tényleg! De...néha kapj be egy hambit, vagy egy szelet pizzát!

2020. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!