Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendbe hozhatom még? Hogyan? SOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozhatom még? Hogyan? SOS!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszek és ő is nekem.Megbeszéltünk egy filmezést,de aztán valamit mondott,és én úgy vettem le a szavaiból hogy csak szivat hogy csak azt akarja,vagy hogy ez az egész nem komoly.Leosztottam szegényt.Másnap még rámírt valamit és akkor is csak tő szavakba válaszoltam.És utólag jöttem rá,hogy nem szivatás volt,félreértettem.Mostanában rám sem ír msn-en sőt alig van fennt.Szerintem letett rólam vagy én nem is tudom.Szerintetek hogy hozzam rendbe??
2010. júl. 28. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
egy laza mónika?
2010. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komoly választ!!
2010. júl. 28. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
lájkold facebookon
2010. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel, vagy keresd iwiw-en,ahol tudod,sőt még az old fashion way, azaz a klasszikus levél sem rossz ötlet(én éppen ezt a módszert alkalmazom,hogy a legjobb barátommal kibéküljünk...)

Hidd el nem szégyen,ha a nő keresi a férfit. Főleg,ha ő is akart tőled valamit,akkor nem fog leoltani. Ha meg mégis,akkor hagyd a fenébe.

Remélem,tudtam segíteni:)

2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha legközelebb találkoztok mond meg neki hogy félreértetted akár msn-en is ha épp fent van
2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne legyetek már ilyenek..ha nincs fenn is megtudod csinálni hogy megírod neki ezt az egész történetet,hogy te félre értetted az egészet azt hitted szivat stb..a lényeg h ezt mind írd le és amikor belép látni fogja el fogja olvasni és ha lesz@rja akkor te is sz@rd vissza mer lehet télleg igaz amir irtál
2010. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!