Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam rendbe azt ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe azt ami elromlott? Egyaltalan helyre hozhatom?

Figyelt kérdés

Tobb mint masfel eve vagyunk egyutt a parommal(majdnem 2 eve)...olyan igazi nagy szerelem, ahogy az megvan irva:) legalabbis azt hittem sokaig. sajnos most teljesen le vagyok torve, ugy erzem 180 fokos fordulatot vett a kapcsolatunk. Elutasito lett velem, tegnap meg a csokomat is visszautasitotta, pedig par napja meg az eljegyzesrol beszelt...vegig sirtam ma egy 2 oras fimet, kozben megkerdezte egyszer, hogy mi bajom, de az elso "semmi"-kijelentesem utan nezte tovabb a filmet, majd hazament...nem ertem a viselkedeset:( mostanaban nagyon keveset tudtunk talalkozni az elozoekkel ellentetben (amikor minden nap talalkoztunk), nem tudom ez e az oka...tudom, hogy mas nincs az eleteben, csak azt nem hogy mit tehetnek, rosszul esik, hogy atnez rajtam:(

19-L


2009. jún. 6. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán ha megkérdezi, hogy mi a baj, ne mondd azt, hogy "semmi", főleg akkor, ha van baj!

Ezt egyik srác sem szereti!

Én nem szoktam "semmi"-zni, de múltkor tényleg nem volt semmi bajom, csak elbambultam, mire a Kedvesem rákérdezett:

- Mi a baj, Szívem?

- Semmi.

- ???

- Tényleg semmi. :) - és még mosolyognom is kellett, hogy elhiggye. Épp azért, mert tőlem nem szokott ilyesmit hallani.

Szóval ne mondd, hogy nem figyel rád, ha még egy film közben is meg tudta kérdezni, hogy mi a baj!

Szerintem neked is egy kicsit át kéne gondolnod a dolgokat, és ezt most nem bántásból mondom.

(22/L)

2009. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A ferfiak tudjak hogy a "semmi" mit jelent egy nonel. latta, hogy vegig sirtam, megsem olelt meg, nem akart megvigasztalni...amit maskor barmi aron megtett volna...en nem hagynam ot ennyire magara, foleg ha latnam, hogy ennyire szomoru, es csalodott mint amilyen most en vagyok...

egyebkent koszi a valaszodat

2009. jún. 6. 21:30
 3/13 A kérdező kommentje:
*megtette
2009. jún. 6. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát először is az okát kéne megtudnod, amit mi sajnos nem tudunk kitalálni, kénytelen vagy vele a semmizés helyett beszélni.

Nem lehet, hogy ez a megoldás?

Néma gyereknek anyja se érti a szavát..

2009. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert te azt várod tőle, hogy legyen gondolatolvasó... Szerintem nagyon is tisztában van vele (én is tisztában vagyok, engem nem kell fölvilágosítanod), hogy a női "semmi" mindig "valami", de ha nem mondod el neki, hogy valami bánt téged, akkor ne várd tőle, hogy változtasson! Érted? Akármennyi ideje vagytok együtt, akármennyire is ismeritek egymást.

A problémákról beszélni KELL! Tudod, hogy nem megcsal. Tudod, hogy szeret téged. Akkor mondd neki, hogy egy kicsit több törődésre vágysz!

2009. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi a kioktatast. Alapjaban veve az a kapcsolatunk alapja hogy mindent megbeszelunk. de most egyszeruen nem tudok vele beszelni kozombos dolgokra ter ki ha beszelni probalok vele. mondtam, hogy visszautasito velem, de azt mondta nem igy van. stb. egyszeruen mas lett...:(
2009. jún. 6. 21:44
 7/13 A kérdező kommentje:
szerinte minden ugyanolyan es szeret stb. de nem igy van. es szerintem ezt o is tudja...ha mondom hogy mi bajom normalis hangnemben akkor tamad, vagy epp nem szol semmit...nem ertem mi tortent, azert irtam hatha van valakinek otlete, de latom leoltjatok az embert...
2009. jún. 6. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
A "semmi" a legutálatosabb válasz amit férfiként valaha hallhattam. Tudom hogy igazából van valami baja, de ha ennyire nem képes hogy az érdeklődő kérdésemre normálisan válaszoljon a "semmi" helyett, akkor csak főjön a saját levében, én nem fogok neki könyörögni hogy ugyan mondja már el ha gondja van.
2009. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De hogy konstruktív választ is adjak, azt a "tudom, hogy mas nincs az eleteben" részt én azért még átgondolnám, hátha rosszul tudod.
2009. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem tudom rosszul. mindegy hagyjuk. koszi h valaszoltatok.
2009. jún. 6. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!