Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik kepesek megjatszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik kepesek megjatszani magukat eveken keresztul?

Figyelt kérdés
En biztam benne hittem neki es kiderult,hogy o csak kihasznalt,rajtam kivul kitudja hany csaja volt. Lehetseges hogy az az 1 ev neki nem jelentett semmit csak annyi volt hogy neha neha megbaszhatott?Annyira hihetetlen ez,hogy tud valaki ennyire allszent lenni? :((
2010. júl. 28. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képesek.
2010. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, sajnos képesek.... Nyugodj meg, örülj, hogy kiderült és megszabadultál tőle, találsz olyat aki megbecsül.
2010. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jah, de észre lehet venni azért az ilyen pasikon h vmi nem stimmel.

ha nem foglalkozik veled maximálisan, ha eljárkál ide-oda, ha mindig az van amit ő akar.


csak igen, amelyik csaj szerelmes, az nem lát tisztán és bedől neki, még a pasija éveken át csalja..


ilyenkor jó, ha van vmi megbízható ismerős, vagy bnő, aki figyelmeztet. mert hát egy külső ember mindig jobban belelát az ilyen dolgokba.

2010. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
az utolsónak igaza van utolsó előtti vagyok. Az én volt barátom is folyton csalt, utólag derült ki, nem láttam szerelemtől, viszont a mostani barátom és ő ég és föld, már észre venném az árulkodó jeleket, tanultam a dolgokból és egyértelmű, hogy a mostani nem csalna meg. Utólag jöttem rá, hogy mi mit jelentett, ezzel te is így leszel és tanulni fogsz belőle, hogy ne essen ez meg veled mégegyzser
2010. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg észre lehet venni, viszont az ne feledjünk el, hogy nem véletlen mondták a nagy okosok, hogy a szerelem elvakít...

üdv 25/L

2010. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Képesek, pont amennyire mint sok-sok nő.
2010. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
vannak akik igen és a nők közt is.én képtelen vagyok megjátszani magam mert nem is akarom és nem is fogom.ezért is szeret az aki szeret. 25F!
2010. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

abszolút. drága jóapámnak 16 éven keresztül sikerült is.

na de a nőket sem kell félteni... sőt!

2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak annyira képesek mint a nők! Ők is képmutatóak! Lehet szidni a pasikat hogy milyenek, de ti lányok se vagytok sokkal jobbak. Persze tisztelet a kivételnek, de akkor ez mind2 oldalról elmondható!
2010. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!