Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy ilyen kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy ilyen kapcsolatban benne maradni?

Figyelt kérdés

Vannak konfliktusok, problémák, nem ezzel van bajom, hanem hogy míg én látom, hogy ez egyikünknek sem jó, és ebben mindketten hibásak vagyunk, addig ő magát állítja be áldozatnak, csak ő szenved, mert én vagyok a gonosz,aki bántja őt. A bántás mondjuk egy sérelem szóvá tétele...

Ha esetleg elhangzik részéről a sajnálom, az utólag mindig kiderül, hogy nem volt őszinte. Nincs mögötte valódi belátás, megbánás.



2020. máj. 8. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem nagyon illetek össze. Mernél gyereket vállalni, közös jövőt tervezni egy ilyen emberrel?
2020. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha a szex jó, akkor érdemes együttmaradni, amíg nem találsz nála jobbat 🥰
2020. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi értelme. Hosszú távon le fog húzni és egy idő után elhiszed majd, hogy tényleg te vagy mindig a hibás, ami kifog hatni a későbbi kapcsolataidra is.
2020. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod, hogy egyikőtöknek sem jó, akkor nem is jó. Én a helyedben továbblépnék, hogy legalább nekem ne legyen rossz.
2020. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymáshoz illők, nincs köztetek összhang, tehát lépj ki ebből a kapcsolatból, ne pazarold a drága időt.

Ffi.

2021. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen kérdést föl kell tenned, akkor már régen rossz. Amúgy személyiségzavaros a barátod, mint oly sokan. Menthetetlen.
2021. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!