Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szarban a haza. Ötletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szarban a haza. Ötletek, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Né' meg mikor írom ezt a kérdést!Nah,most azért vagyok fent,mert nem tudok aludni,mert este 11 után 2-3 csávó(1 telón,1x) felhívott és azt mondták,hogy nem vagyok szűz.Na,most ezt a pasimtól tudták meg.De megmondtam neki,hogy ne mondja el senkinek,hogy lefeküdtem vele,ugyanis annyira szeretem,hogy neki adtam a szüzességem.Aljas volt,mert azt mondta,hogy nem vagyok jó az ágyban.De b'sszus én kezdő vagyok,de amúgy ő is szar volt,pedig ő azt vallja,hogy már nem egy lánnyal volt!Haragszom rá...szakítsak vele?Csak egy átb'szott Trófeának érzem magam.Megalázott.

15/L


2010. júl. 29. 03:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mi akarsz lenni. Ha egy r*banc aki csak arra kell, akkor bocsáss meg neki, vagy meg se említsd neki. Ha nem ez akarsz lenni, akkor szerintem tudod mit kell tenni.
2010. júl. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kinek mi köze hozzá h szűz vagy-e? ha netalán erre állna fel nekik mondd meg h dugják meg a barátodat! :D
2010. júl. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele hamár ezt megtette...Igen,igen eléggé 1értelmű hogy Trófea lettél.GG Hozzá! ^.^

Eléggé beképzelt lehet a barátod! ;)

Most biztos nagyon büszke magára.


Szerintem szakíts vele.


Szépen fel van építve ez a világ, de nem jósolok túl sok jövőt neki, változások vannak készülőben, reméljük sikeresek lesznek!


17/F


BTW: сука... = )))

2010. júl. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez így igaz, akkor szakíts. Mocskos dolog elpletykálni azt, amire megkérted, hogy ne tegye.

Meg aztán első alkalom után ócsárol? Örült volna, hogy őt éri az a megtiszteltetés, hogy első lehet...

2010. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe, legalább van benned annyi tartás, hogy nagy T-vel írd a trófeát X'D Fel a fejjel! Valószínű a csávó is szűz volt, mert minden korodbeli azt állítja hogy nem, amikor igen, valamint most hogy már nagyfiú lett, megnőtt az ego, ezért mondta nagyképűen hogy szar voltál.
2010. júl. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, 1-2őn jót röhögtem xD
2010. aug. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!