Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok! Fél éve szakítottunk a barátommal. Elég csúnyán ért véget. Hazaköltöztem és azóta semmit nem tudtam róla egészen mostanáig. Semmi kapcsolat nem volt köztünk. Nemrég azonban írt egy üzenetet, hogy beülhetnénk valahova beszélgetni.


Valahol adnék magunknak még egy esélyt, és elhatároztam, hogy vissza akarom őt szerezni. Nem tudom, hogy ő hogy áll ehhez a dologhoz. Az biztos, hogy a közelgő találkozásunkkor eldől minden.(szerintem) Szerintetek hogyan viselkedjek? Legyek kedves, flörtölgessek? Még soha nem voltam ilyen helyzetben. :)


Köszi a válaszokat!


23/N


2011. okt. 11. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
szerintem ne flörtölgess. várd meg h mit akar,ha látod a jeleket h újra akarja kezdeni akkor lépj te is. nehogy beégj!
2011. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán legyél kedves (főleg az elején) és majd meglátod,hogy ő hogy viselkedik,aztán te is felveheted azt a stílust:)
2011. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy a válaszomat normálisnak fogod tartani :)

tudod, van az a mondás, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve. Persze vannak ellenpéldák is. Ismerek olyan párt, ahol szintén fél évig volt külön a 2 ember, most pedig együtt vannak és teljesen biztosak benne, hogy örökre együtt is maradnak. Tehát van esély...A srác keresett meg téged, nyilván nem véletlenül - valamit akar. Hogy mit, azt úgyis megtudod. Ne játszd meg magad - pl. ha nem vagy ilyen "flörtölgetős", akkor szerintem ne viselkedj úgy, ahogy nem szoktál, ami fura lenne tőled. Mindenképp gondold végig, miért mentetek szét. Ha azért, mert megcsalt, megvert, alkoholizmus/drogfogyasztás volt a háttérben, szerény véleményem szerint ne adj új esélyt neki. Persze neked kell tudnod. Úgyis az idő dönti el, hogy érdemes-e újrakezdeni. Ha mindketten akarjátok, és meg tudjátok beszélni, miben hibáztatok, akkor van esélyetek arra, hogy boldogan együtt legyetek újra.

2011. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Légy kedves,hisz egyértelmű,hogy ő is akar tőled még valamit!De ne vidd túlzásba,várd meg hogy ő kezdeményezzen,ő hódítson meg újra!
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj termeszetesen! Onkontroll! Mi tortent elotte, es mire szamithasz most, ki volt a hibas pl.? Ezeken erdemes lenne merlegelni mielott elmennel a randevura. Tehat keszulj fel lelkileg, de ne jatszd meg magad, onmagad legy!
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
Közöld vele, hogy terhes vagy! Biztos siker :))
2011. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne flörtölgess,csak viselkedj régi ismerősként,"barátként".Neki kell lépnie.A nőnek nem ez a dolga.
2011. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Tehát megvárom, hogy ő mit is akar. Végül is ez a tiszta. Addig meg tényleg felesleges beleélni magam valami boszorkányos csábítási trükkbe :)

Azért a terhességet kihagyom, ha nem baj! :D

Köszönöm, tényleg sokat segítettetek. Mindenkinek jár a pont!

2011. okt. 11. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!