Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Már nem tudok mit tenni, elegem van!

Nekem és a páromnak sincs munkánk. Én keresem 1000rel, most jelentkeztem is egyre, őt meg nem érdekli, úgy van vele, ha van valami, a munkaügy úgyis szól.

A lényeg az, hogy az anyja testvéréék jó helyen laknak, a Balcsinál.

Ma közölte velem ezt:

- Anyu beszélt a testvérével, és az azt mondta, hogy augusztus végén mehetünk le.

Mikor megkérdeztem, hogy miből a ...ból akar lemenni, csak legyintett egyet, és azt mondta, majd az apja segít...

Mondtam neki, hogy én munkát akarok találni, és ha sikerül, akkor nem fognak elengedni szabira, mert én nyaralni akarok. Mondtam, hogy idén kimaradhatna, mert nem állunk úgy anyagilag. Tavaly-tavalyelőtt más volt, mert én még tanultam, ő meg dolgozott. De most nagyon ...ban vagyunk anyagilag, anyuék is.

És nem érti meg, hogy az egy dolog, hogy rokonoknál vagyunk, meg ingyen kaja, meg ingyen szállás, de a busz drága, meg ha én nyaralni megyek, nem egész nap a teraszon szeretnék ülni, rejtvényt fejteni, hanem menni mindenfelé.


Bocsi, ha túl hosszúra sikerült.

Lécci segítsetek, hogy magyarázzam el neki, hogy a nyaralás az nem kötelező dolog.


Köszi a válaszokat!

20/L


2010. júl. 29. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az ilyen tahókkal nemlehet mit kezdeni. abszolút egyetértek veled. a nyaraláshoz pénz kell, hogy megérje elmenni. fagyi, lángos, hekkezés, strand belépők, stb.
2010. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az eredeti kérdésre szeretnék válaszolni: NEM!
2010. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz is munkát akkor is elengedhetnek szabadságra. Egyrészt törvény szerint még próbaidőn is jár a szabadság, másrészt a munkáltatók nagy része megértő, tudják, hogy nyáron sok az előre lezsírozott nyaralás. Ez tehát remélhetőleg nem probléma. Ugyanakkor ha te ezt nem akarod megkockáztatni, akkor üljetek le amikor neki is jó kedve van és meséld el neki, hogy neked most más a fontos.
2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én idén a munka nem tudok elmenni nyaralni de nem is bánom legalább dolgozok, és jövőre görögországba megyek xD
2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neki sosincs mostanában jó kedve. Most pl. pont a nyaralás miatt. És nem lehet vele beszélni, mert ha valamit a fejébe vesz, akkor azt kalapáccsal sem lehet kiverni belőle. Ha pedig kiállok a saját érdekeimért, akkor én nem veszem figyelembe az ő igényeit, és napokig nem szól hozzám. Pedig most is ez lesz. Mert amire jelentkeztem munka, nagyon megtetszett, és remélem megkapom.
2010. júl. 29. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Tény 1.: Nagyon szeretne nyaralni

Tény 2.: Nagyon jó lenne a meló, még ha nyaralás lefújva miatta, akkor is.

Tény 3.: Kell még magával viaskodnia, hogy örömöt leljen a melóban, ez az ő feladata, akkor tudsz segíteni, amikor kéri is.


Kezdj valamit a tényekkel! Persze tévedhetek is, de a valódi tényeket ez nem érinti :)

2010. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tetszik a munka, fogadd el, manapság nagyon nehéz jó állást találni. Nekem is van középfokú, felsőfokú papírom egyaránt, de nehéz ügy tényleg. Nem is merek kezdeményezni egy lány felé, mert cikinek érzem a helyzetem.

Szóval szerintem ragadd meg az állást.

2010. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni...beleszarnak a melóba ,mert azt hiszik mindig ott lesz apuci...én a helyedben azt csinálnám h. csak magamra kőltenék,csak magamnak csinálnék kaját egyebek...És ha megkérdi ő miért nem kap semmit.!/miért dolgoztál?/inenntől meg nemtom:D:D
2010. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!