Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajomat hetente bejelöli egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajomat hetente bejelöli egy új srác az egyetemről. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Montam neki hogy ne ku rválkodni járjon az egyetemre, de még neki áll fejje., Meg tudnám pofozni amikor megint látom hoghy valami kis pöc s megint bejelölte
2011. nov. 6. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális szerintem ismerkedik:D
2011. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális.Ha csoport társ,stb. akkor miért ne jelölhetné be? Szerintem még nincs abban semmi sem,max. akkor van valami ha olyan dolgokról cseveg velük,kommentelget stb. .Beszéld meg vele.
2011. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ipari iskola amit elvégeztél az még nem egyetem!
2011. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem inkább örülj annak, hogy van neked és becsüld meg! valószínű szép is ha annyian jelölgetik. ha szeret akkor úgy sem fog megcsalni. az pedig kivédhetetlen hogy leszólítsák, bepróbálkozzanak nála. esetleg ha bezárod egy szobába...

én a helyedben inkább azon lennék hogy megadjak neki mindent, így biztosan nem fog félrekacsintani.

remélem neki nem kur*válkozdást mondtál, szószerint.

2011. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hadd jelölgessék.

Elsőkézből tudom hogy rosszabb vége lesz annak ha nekiállsz féltékenykedni meg ku*vának nevezed. Biztos vagyok benne hogy szép a barátnőd, de ha igazán szeret, elhárítja a nyomulós pasikat. Ha meg nem, anélkül is megcsalhat hogy bejelölik e előtte vagy nem.

2011. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Montam neki hogy ne ku.rválkodni járjon az egyetemre,"

Örülj neki, hogy nem vágott pofán, vagy hagyott ott a pi.sába.

Honnan veszed, hogy ku.rválkodik? Tök normális, hogy ha vki ismeri, akkor bejelöli.

2011. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek is a szemét faszbuk az oka.
2011. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ilyen primitív, féltékeny embert mint te régen láttam. Az teljesen normális, hogy a barátnődet bejelölik, mert feltételezem, hogy elsős, és egy csomó új ismeretséget köt, azt nehogy már meg akard neki mondani, hogy kivel beszélgethet és kivel nem! Ha van egy kis esze téged bizony hamar lecserél. Tényleg melyik egyetemre is jár? Ha Pécsre, akkor ráhajtok!
2011. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:
100%

normális, hiszen most ismerkedik meg az ottani emberekkel. ha nem lennél csőlátó, nyilván észreveszed, hogy lányok is bejelölik.


a barátnőd helyében egyébként úgy rúgnálak s*ggbe, leég a hajad.

2011. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!