Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépnél, ha a férjed/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnél, ha a férjed/feleséged azt mondaná, 'nem vagyok szerelmes beléd'?

Figyelt kérdés
Rosszul esne? Vagy az a helyzet lenne, hogy sok házasságban elkopik a szerelem és ezért nem is törődnél ezzel a kijelentésével?
2010. júl. 29. 11:20
 1/10 Timi: ) ***** válasza:
66%

Sírnék és megkérdezném,mi az oka ennek a kijelentésének??

Semmiképp nem venném fél vállról,hisz bántana,hogy miért nem szerelmes már belém!!

23/L

2010. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Szíven ütne rendesen, ha a férjem ilyesmit mondana... Szerintem ha nem is szerelmes már az egyik fél, akkor is nagyon nagyon szereti a másikat, és pont emiatt nem mond neki ilyesmit, h : nem vagyok beléd szerelmes..

üdv 25/L

2010. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az agy fizikailag képtelen 3 évnél tovább termelni azt a hormont amiől "szerelmesek" vagyunk. Szerintem egyh ázasságban nem az az első hogy mennyire úszunk rozsaszín ködben. Ott már a fontos a szeretet, az odaadás, egymsá megbecsülése. Persze jó ha mellé szerelem is társul, de ez borzasztó ritka. Én 5 éve vagyok a párommal, nem vagyunk szerelmesek, elgalábbis nem ugyanúgy ahogy először. De nagyon szeretjük egymást, és boldogok vagyunk. Ez a kijelentés akkor ütne nagyon szíven ha ez magával vonzaná az általam említett érzelmek hiányát is.
2010. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez az érzés valóban megkopik, vagy inkább átalakul az évek során, de véleményem szerint csak akkor vágják az ember képébe,hogy már nem szeretlek, ha drasztikus változást akarnak az életükbe! Pl. egy új nőt!
2010. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondanám neki, hogy "én se beléd. csak nem voltam eddig olyan paraszt, hogy el is mondjam"
2010. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a 85%- os 11:28-nak teljesen igaza van!!!!!!!!!!

Az év volt párom ugyanezt a mondatot vágta hozzám, miközben már persze titokban fűzte az új nőt, akire vágyott.

2010. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt az egészet nem értem. A család funkciója (és így a házasságnak sem) nem a lángoló szerelem. Persze úgy gyönyörű, ha van.

A család funkciója a gyerekek felnevelése. Lángolni lehet előtte/utána, gyereket felnevelni (mégha manapság ez divatos is) azonban optimálisan családban érdemes. Az nyújt biztonságot, mintákat, elég időt és pénzt erre (nyilván a bántalmazós családokról nicns szó)

Épp ezért számomra teljesen érthetetlen, hogy miért akar mindenki első-szerelmes lángolásokat a házastársával szemben. A család a közös célokról szól, egymás szeretetéről és tiszteletéről, segítéséről, gondoskodásról. Igen, nem lehet 4 év múlva úgy tenni, mintha akkor találkoztak volna először, és először lángolnának egymás iránt. Aki ezt akarja, az rosszul hiszi

2010. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kérdés nélkül mondja, ill. ő kezdeményez róla beszélgetést, vagy erre tereli a szót, akkor ez egy szakítás kezdete, amit ő már eldöntött magában, de nem tudja tálalni.

Hasonló választ vár rá, hogy könnyebb legyen a lelke.


Ilyenkor kell megígérni fűt-fát, renbehozunk majd ezt-azt, de tudnia kell az embernek, hogy innen nincs vissza!

Meg kell még dugni, ahányszor csak lehet, aztán keresni másikat!

2010. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó: a legtöbb nő egy ilyen mondat után nem vágyik a szexre, és kétlem, hogy engedné, hogy még párszor megdugják, ahogy te fogalmazol. Ez az elgondolás szánalmas és undorító! Remélem, hogy a párod ezt teszi majd veled!
2010. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben a témában az alábbi poszt nagyon tanulságos

[link]

2010. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!