Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már szerelmes lenni, hogyan legyek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és még sosem voltam szerelmes. Nem tudom miért...talán mert nagyon érzelmes vagyok, és csak egy hozzám hasonló "széplelkű" lányba tudnék beleszeretni.

Hol keressek? Mit tegyek? Vagy ezt nem lehet erőltetni, várnom kell, míg jön magától?


2011. nov. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

:L

valóban, hát lelkiekben nem lehet erőltetni.. hiszen a "sors" hozza, hogy épp találkozol-e valakivel, akibe beleszeretsz. nem te választod. fizikailag úgy lehet "erőltetni" hogy próbálsz emberek között leni, sok társaságban, hátha valakin megakad a szemed.

amúgy én lányban vagyok ilyen mint te, sosem voltam még szerelmes, és hirtelen váratlanul találtam magam szemben egy fiúval, aki viszont kiváltotta belőlem a dolgot.. nem számítottam rá.

2011. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lelkiállapot kérdése, meg az, hogy mennyire vagy emberek között. Fiúk egyébként gyakran később érnek meg rá, 30 körül
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sp koncin megtalálod majd az igazit!
2011. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!