Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés
2 évig együtt vtam az illetővel..14 éves vtam,ő 17,aztán vhogy ellaposodott az egész és szakítottam vele rá 2 évre. Annyira könnyű vt meghoznom a döntést,nem fájt egyáltalán,csak akkor mikor utána összejöttem vkivel és annyira más vt akkor jöttem rá,h még nem vagyok túl rajta...Utána hagytam időt magamnak és úgy éreztem,h sikerült továbblépnem... Ez több mint egy éve történt,utána volt pár lehetséges pasijelölt,de egyszerűen senki nem tudott megfogni annyira,h mellette maradjak..nem tudott senkibe sem belezúgni...ilyen nehéz találni vkit v még nem vagyok túl rajta? Most láttam,h ő 1 éve együtt van már az új bnőjével és annyira rosszul esett :S Kiégtem már teljesen érzelmileg? :S
2011. nov. 6. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Többet már nem leszel. Én a helyedben pénzért árulnám a testem, hogy valami hasznom is legyen belőle.
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit gondolsz? van, aki huszonegynehány évesen sem volt még soha szerelmes. aztán jobb esetben igen. nem vagy különleges eset. szerelmet nem feltétlenül talál az ember minden bokorban.
2011. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Próbáld meg magad túl tenni rajta, és próbáld meg elfogadni az új pasidat (ha lesz)


Szokták mondani hogy dupla annyi idő kell hogy elfejtsd mint amennyit együtt voltatok :|

2011. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak megköszönöm már csak azért is,mert ős legalább nem vicceli el,vagy flegmázik ;) :)))
2011. nov. 6. 21:19
 5/12 anonim ***** válasza:
nem vicceltem és flegmáztam. én átlagom egyenlőre 20 év -egy szerelem, és nem gondolom, hogy pár évente szabályszerűen jönni kellene egynek, és ha nincs, akkor mitcsináljak?-szerű kérdéseknek kell következniük. a szerelem attól függ, hogy van e a közeledben olyan ember, aki "megérdemli" azt. ha nincs, akkor azért nem vagy szerelmes. szóval persze hogy lehetsz, csak a megfelelő egyén kell hozzá.
2011. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm,ezt a választ már többre értékelem!

És azért tettem fel itt a kérdést,mert sajnos senkivel sem tudom megbeszélni,de legalább kicsit megnyugodtam,szóval köszönöm!

2011. nov. 6. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem az történt, megismerkedtem egy fiúval akiről azt gondoltam, tökéletesek lehetnénk együtt. A probléma csak az volt, hogy én nem jöttem be neki. Később megismertem egy fiút akinek nagyon bejöttem, és mi tagadás, ő is jó pasi volt. Mégsem tudtam beleszeretni mert még mindig az a másik pasi jött be. Mégis összejöttem ezzel az újabb csávóval. Közben rájöttem, hogy mennyire csodálatos ember és azóta is együtt vagyunk. Nem rögtön, 1-2 hónap kellett hozzá hogy meglássam benne azokat a dolgokat amik igazán értékesek. Most úgy gondolkodok arról a régebbi fiúról hogy talán kár hogy megismertem, mert igy nem tudtam elejétől fogva úgy szeretni a mostani pasim, ahogy azt ő megérdemelte volna.
2011. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani :) De én már úgy vagyok vele,h nem sürgetek semmit..mert akkor úgysem történik meg :/ :) Nektek pedig további sok boldogságot! :)
2011. nov. 6. 22:07
 9/12 anonim válasza:
Figyelj mi a barátnőmmel december végén lesz 1 éve,hogy szakítottunk. Egy év 9 hónapot voltunk együtt. Hasonló kérdések kavarognak/tak bennem is. Neki is mint a te esetedben már van valakije. De egy néhány hete megismertem egy lányt, akivel nagyon jól érzem magam, ez még messze van a szerelemtöl, de remélem jó úton haladunk. Szóval szerintem ez veled is így lesz majd! Fel a fejjel, én dukkolok neked!
2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak van igaza, aki azt írta, hogy igazi szerelmet nem talál az ember minden bokorban, ez nagyon ritka kincs. Én 26 vagyok, én is sokszor voltam már szerelmes úgymond, de 23 évesen találkoztam azzal, akire azt mondják, hogy berobban az életedbe mint egy bomba és mindent felforgat. Ez nem a szokásos tiniszarakodás volt mint régen meg az egyetem elején, mert abból nekem is volt egy pár. Az a vicc, hogy akkor azt hittem azokra a kis szerelmekre, hogy na én így már nem fogok senkit szeretni, aztán erre 23 évesen jött egy akkora szerelem, hogy szó szerint megszédültem mint aki részeg, mikor megláttam az arcát és az alakját és úgy éreztem, mint aki megvilágosodott. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ilyen butaságot ne is feltételezz, hogy 16-17 évesen kiégtél érzelmileg és már nem találsz senkit, akibe szerelmes leszel. Ezen a téren inkább nekem van okom aggódni, mert az a szerelem, amit én átéltem, na abból tényleg nem sodor sokat az utunkba az élet vagy a sors vagy ki tudja mi...
2011. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!