Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idő kell még, vagy mi?

Figyelt kérdés
3 hete megismertem egy srácot, akivel most együtt vagyok. Mindkettőnknek akkoriban ért véget a kapcsolata, korainak is találtam a kapcsolatot, de nagyon jól éreztem vele magam, és nagyon tetszett is. Teltek a hetek, ő érezhetően egyre szerelmesebb, viszont én még nem érzem ezt. Nagyon kedvelem őt, és nagyon tetszik, de még érzem, hogy ez nem szerelem...Mikor a telefonban is mondja, hogy szeret, csak hallgatok, nem tudok rá mit mondani. Nem értem, mi van velem, pedig mindig ilyen pasiról álmodoztam, mint ő, most mégse tudom szeretni. Időre van szükségem vajon, vagy nincs értelme az egésznek?
2010. júl. 29. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még várnék, hátha kialakul a szerelem ha jobban megismered.
2010. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timi: ) ***** válasza:

Adj időt még magadnak,ha ő mondja hogy szeret,te csak szépen mosolyogj: ) lehet te nehezebben teszed túl magad az előző párodon,ebben semmi rossz nincs,ha már benne vagy ebbe a kapcsolatba,akkor adj esélyt a szerelemre is ne légy türelmetlen,hagyd hogy szeressen!Majd jön magától az érzés,ha nem,akkor pedig őszintén mondd el neki,lehet neked korai volt még ez stb stb,de most még várj és élvezd,hogy szeretnek!

23/L

2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!