Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után vittétek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vittétek fel a pasitokat bemutatni a szülőknek? És miket szoktatok csinálni ha nálatok van a srác? Mert nincsen túl nagy házunk, nekik meg igen. :/

Figyelt kérdés

A szüleim ismerik őt,nyolc évig osztálytársak voltunk o.társak általánosban,most ballagtunk onnan.

Mindketten 15 évesek vagyunk.


2010. júl. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát én idősebb vagyok nálad picivel, de amikor annyi idős voltam mint te, akkor ugye már az első találkozásokkor bemutattam a barátom, hisz eljött hozzák kocsival, hogy ide-oda megyünk, és akkor értelemszerűen eljött és bemutattam. Aztán úgy 1-2 hónap múlva, amikor már lehetett érezni, hogy nem csak kis pajtások vagyunk akik eljátszogatnak a legoval, akkor elhívtam úgy hozzánk, hogy leültünk a konyhaasztalnál, apuval anyuval barátommal, és akkor kajáltunk meg beszélgettünk :)
2010. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló vagyok, és ja ugye sok jó ember kis helyen is elfér ;)


Kitti

2010. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timi: ) ***** válasza:
83%

Én 2 hónap után hívtam el nálunk,anyunak szóltam előre,készült ebéddel,kajáztunk,beszélgettünk,ettől több egyenlőre nem is kell első találkozásnál : )

23/L

2010. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
nálunk már volt fent sokszor a pasi akkor is amikor még nem jártunk akkor tvztünk dvdztünk beszélgettünk vagy kint sétáltunk de anyámékkal nem találkozott csak amikor már egy hónapja jártunk és akk nálunk is aludt de ugyanez volt kb a program csak még kajáltunk anyámékkal:D ez volt 16 évesen
2010. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Már éreztük valami egymás iránt,de még nem jártunk és elhívtam csak úgy hozzánk egyik este,és bemutattam anyuméknak,ők azt hitték hogy már járunk,aztán rá 1hétre már tényleg jártunk.

Azóta is vele vagyok


22/L

2010. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
13:05ös vagyok.Mi beszélgetünk és filmeztünk volna de nem lehetett mert tesóm fia(akkor 11éves volt) is ott aludt nálunk,és egyfolytában a nyakunkon volt,kb 5óra hosszáig csak a vicceket mesélte,ami a páromnak tetszett és persze a gyerek is.Imádják egymást.A párom sokáig nem is evett nálunk,mert nem mert.:)
2010. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukám csak hallott róla, aztán egyszer, mint haver eljött, illetve mikor összejöttünk, akkor is nálunk volt, tehát a bemutatás megvolt anyunak (apu nem él velünk, de neki is említettem). Mivel 100 km van köztünk, így úgy oldottuk meg, míg középsulis voltam, hogy egyik hétvégén jött másikon én mentem. Most egy helyen járunk suliba.


Mikor nálunk van a barátom, segítünk anyunak füvet nyírni, tv-zünk, társasozunk, elmegyünk ide oda sétálni, vagy fürdeni. (Nekünk sincs nagy házunk). De volt, hogy elmentünk (barátom, öcsém én) "telelni", meg elmentünk Ausztriába Kalandparkba, ilyesmik. Barátaimat is ismeri már szinte, mert mikor nálunk van néha kimegyünk dumálgatni.

Mikor náluk vagyok, szintén haverokkal találkozik, akiknek a nagyját ismerem, kártyázunk, pókerezünk. Ma voltunk épp barátommal és öccsével két kilátóba gyalog. Sok mindent lehet csinálni. :) Sőt mikor Vele vagyok kevesebbet vagyok gépközelben :D

2010. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!