Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokták bemutatni a szülőknek az új barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
1. randin, mert eddig csak távkapcsolataim voltak sajna...
2009. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Anyukám előbb ismerte őt (elmondásokból), mint én, mert kolléganőjének a fia :) Amúgy véletlenül találkoztunk, nem a mamák hoztak össze minket :) Az igazi, személyes találkozásra a szülőkkel így elég hamar, pár hét után sor került.
2009. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1hónap
2009. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 hónap volt, mert nem éreztem elég komolynak. Most már persze tudom, hogy tévedtem. Másfél éve vagyunk együtt.:)
2009. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A párom szülei ki vannak akadva, pont ma egy hete jöttünk össze, és ma már üzentek a párommal, hogy nagyon rosszba leszünk, ha nem megyek ki hozzájuk hétvégén!

Mennyire tré...

2009. márc. 27. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ez egyátalán nem tréé..Én örülnék a helyedbe hogy kiváncsiak rád!!

Miért baj ha látni szeretnének??

2009. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs aranyszabály! Akkor mutatod be, amikor jól esik.

Ha meghívnak, akkor az teljesen más. Én nagyon örülnék neki a Te helyedben.

2009. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert korainak tartom...
2009. márc. 27. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez úgy volt h 1hónap után jött el először a barátom hozzám, és én még csak kb másfél hónap után mentem hozzájuk, de egyébként "anyós"om már előbb látni szeretett volna, csak hát akkor még nem volt lehetőségem (kicsit messzebb lakunk egymástól), és akkor a barátom lefényképezett és megmutatta a mamának (aki megnyugodott) :DDDD [amúgy mi másfél éve vagyunk együtt]

De figyelj, ha meghívtak, akkor már biztosan tűkön ülnek, mert a fiuk ódákat zengett rólad :)) szóval lehet h meg kellene látogatnod őket néhány órára.

17/L

2009. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm albérletben van, de a főiskolánk közös, és kivételesen a szülei jöttek érte be kocsival, és ha már ott voltam, akkor megvártam, amíg feljönnek a szobába.

Különösebben nem hiszem, hogy minden a szülők döntése. Ha elleneznék a kapcsolatot, akkor is csak maguk ellen hangolnák a lányt, és azzal neki tennének elsősorban keresztbe, nem nekem.


De rendesek naon, nem lesz gond :)

2009. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!