Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek féltékeny a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek féltékeny a párjuk mik a jelei vagy függ adtól hogy az fiú vagy lány aki féltékeny?

Figyelt kérdés

Gondolom eltérő a nemeknél hogy milyen egy féltékeny nő, és milyen egy féltékeny fiú, ki miket tapasztalt mikor a párja az volt rá vagy az rá és ki hogyan tudta ezeket kezelni hogy abba maradjon vagy ne durvuljon el?

Hogyan lehet jó kapcsolatot fenntartani féltékenység mellett ha ez lehetséges.



2020. máj. 11. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet jó kapcsolatot fenntartani féltékenység mellett ha ez lehetséges."

Sehogy.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és hogy nem bízunk meg a párunkban.

A féltékenység önmagunkról szól és nem a másikról.


Aki féltékeny, az saját magával áll hadilábon. A saját frusztráltságát, önutálatát..stb. vetíti rá a másikra.


Jelek lehetnek például az állandó ellenőrizgetés, mikor hol kivel voltál, szinte már-már meg akarja folytatni a másikat a ragaszkodásával, hisztizik, ha az ellenkező neművel beszélget..stb.


Nekem olyan kapcsolatom van, ahol egyikünk se féltékeny.

2020. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hallok, hallomásból embereket hogy sok ember féltékeny a párjára, de ők hogy oldják meg, hogy mégis minden jó legyen és ne menjenek széljel mi a trükkjük?
2020. máj. 11. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:

"mi a trükkjük?"

Türelem, kompromisszum, próbálja a másikat meggyőzni a téves képzetéről, tűrés, megalázkodás.

2020. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki féltékeny a párjára. Ez természetes. Csak nem mindegy milyen módon. Van az a féltékenység ha féltékeny vagy egy nőre mert túl sokat lóg a pároddal, vagy van az mikor lépten nyomon ellenőrzöd, ok nélkül megvádolod, beképzeled hogy más nővel találkozik, amikor csak a boltba ugrik le. Na az utóbbi nem az egészséges kategória.
2020. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Kedves #1, az hogy "sehogy" téves állítás!

Részem van benne 10 éve, és teljes, boldog a párkapcsolatom! Mivel mi romák vagyunk, teljesen más a dolgokhoz való hozzáállásunk. Igen a férjem féltékeny, félt...


Nekem pl nem lehet kint képem a közösségi oldalon, nincs is, és teljesen jól el vagyok.. Sőt!


Rövidnadrág, rövidszoknya, kivágott felső, trikó alapból felejtős! Családtagok előtt is.. Bár ebbe nőttem fel, tehát nekem ez alap.


Ha idegen férfi jön a házunkba, én nem lehetek jelen, csak amíg épp ki szolgálom...


Hirtelen más nem jut eszembe, de hidd el.. Ha szeretsz és tisztelsz valakit akkor ezek semmiségek, én nagyon boldog életet élek a férjem mindent megad nekem, hála istennek anyagilag, érzelmileg egyaránt.


Természetesen én is elég féltékeny típus vagyok, de egyébként amint írtam, nálunk romáknál úgymond "szabályok" vannak, amiket az uram ugyanúgy betart, nőkkel kapcsolatosan. 🙏😊

2020. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#5

A féltékenység NEM egyenlő a féltéssel. Semmi köze a kettőnek egymáshoz!!!!


A leírtak alapján a párod téged BIRTOKOL (ez a féltékenység), önző, olyan dolgokat tilt meg neked, ami gyerekes.

De megérdemlitek egymást.

Te papucs módjára behódolsz neki, eltűröd, hogy elnyomjon, így viselkedjen veled. Ha neked ez így jó, hogy egy szavad se lehet, korlázza a szabadságodat, akkor legyen. A te életed, a te döntésed!


Ezért is írtam a másik válaszomban, hogy talán az egyik fél papucs lehet, aki eltűri ezt a fajta viselkedést, csak mert azt hiszi, hogy ez így teljesen rendben van. Pedig nem.


Lehet, hogy a romáknál teljesen természetes, hogy a férfi 100%-ban elnyomja a nőt, a nőnek semmi szava, de ez nálunk, képzeld, nem így működik. Bár nálunk is van jó néhány paraszt pasi, aki azt hiszi, hogy ez így működik, de nem.


Egy ideális kapcsolatban a felek egyenlőek!

2020. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne állj belém kérlek, az állításodra reagáltam, csupán ennyi! Az hogy sehogy nem lehet egy kapcsolatot elviselni ha a felek féltékenyek az NEM IGAZ. 😀 Mi így élünk, nekünk ez a természetes. Nálatok, már boccs akik gátlástalanok, persze hogy elképzelhetetlen dolog ez. Nekem összesen 1, azaz egy férfi volt eddig az életembe, és büszke vagyok rá illetve magamra is emiatt, és nem is lesz több! Valószínűleg neked sokkal több férfi volt már az életedben, és ez által sokkal több csalódásban volt és lesz is részed. Én kívánok neked ilyen boldogságot és víg életét amiben én élek!
2020. máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Tévedsz. Életemben összesen csak 3 férfi volt, a 3.-kal meg már 7 éve együtt vagyunk. Nagy csalódás sose ért. És nekem nem kell olyan "boldogság", mint a tiéd, mert azt én nem nevezem annak, mikor a másik megtilt valamit, nem tehetem azt, amit akarok. Nem vagyok a másik bábja, hogy azt tegyem és akkor, mikor ő fütyül.

Soha nem fogod megérteni, amit írtam, mert nem szabadságban nevelkedtél. Titeket elnyomnak, jó pár dolgot megtiltanak, ami nem jó. De nektek ez a természetes. Mint az arab nőknél, akiknek k...se a nevük.

Sajnálom, hogy ti így éltek.

2020. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ui.: miért lennék gátlástalan?
2020. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ezt most fejezzük is be, több kommentárt nem áll szándékomban ide írni!


A szégyentől elsüllyednék a családom előtt akkor, ha 3 emberrel kellett volna együtt lennem. Teljesen más a felfogásunk, én nem vagyok elnyomva, illetve nem érzem EGYÁLTALÁN elnyomva magam :) és akkor ennyibe ez ki is merült... Legyél szerencsés!

2020. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!