Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány szerintem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány szerintem én is tetszek neki de nem tudom biztosan mik a jelei annak hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Legyszi olyan hülyeségeket NE hogy pl: széttárja a lábait nekem vagy ilyesmi (aki ilyet akar írni az inkább ne is írjon semmit mert nem veszem figyelembe)

2013. dec. 5. 15:10
 1/6 tunderoza ***** válasza:

szia.Ha keresi a tekinteted-ezt kezdemenyezheted te is,vagy gyakran radmosolyog,esetleg zavarban van ha veled beszelget.

Akkor tuti a dolog!sok sikert!

2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakran mosolyog, nevet a rossz vicceiden is, viszonozza a mély szemkontaktust, az öleléseidet, a simogatásokat.
2013. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
le kéne írnod a korodat. nem azért, csak nem mindegy, hogy 14 éves vagy-e vagy 24..
2013. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál pont 14 vagyok
2013. dec. 8. 06:47
 5/6 Captain Hindsight ***** válasza:
fogd meg keményen a mindzsóját és kiderül hogy ő is így érez e
2013. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy odaírtam hogy ilyen hülyeségeket ne írjatok
2013. dec. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!