Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viszonyultok a baratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultok a baratotok exehez?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltok ha egy társaságba kerültök? Mennyi fér bele Nektek ha a párotokról és az exeiről van szó? Mit tesztek szóvá és mi a normális, elfogadható? Az para ha a páromnak van egy doboz a szekrény mélyén a volt barátnőkkel közös képekkel? Olyan csajok is voltak benne akikkel csak kavart de aztán nem lett belőle semmi. Soha nem nézegeti, véletlen találtam meg..
2020. máj. 12. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam ex-el, szerintem kínos lenne, elkerülném, bár nem mindegy, hogy mikor volt ex. Egyszer az első pasim a feleségével volt társaságban, jól elbeszélgettünk, de akkor 10+ éve volt már ex, szerintem a feleség nem is tudta. Beszélni exről bunkó dolog számomra, még akkor is, ha szidod, 1-1 mondat, ami néha belefér. A képes doboz meg emlék, mindenkinek joga van ilyesmit eltenni, nem érdemes számonkérni, de jelentőséget sem tulajdonítanék neki.
2020. máj. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Az én exemnek,amíg együtt éltünk is a közös képe az exével az orrom előtt volt

Mit ne mondjak, nem esett jól

2020. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Az én pasim exe még mindig ácsingózik utána, szerintem nem járna jól ha egy társaságba kerülnénk.
2020. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsére sem én, sem ő nem tartja a kapcsolatot semelyik exével. És nincs is róluk túl sok emlékünk. Ez így van jól. A mi közös képeink vannak kinn a falon, a családunkkal és a barátainkkal tarkítva. Ez a jelen. Ez számít. A múlt akkor számít, ha nem tűnnek el belőle emberek mostanra. A baráti körből kilépő barát sem számít. Már nem barát. Mit nézegessem. Ugyanez az exszel.


Bár nekünk eddig nem volt olyan kapcsolatunk, ahol több lett volna pár év együttélésnél. Szóval ezek az emberek mondhatni nem számítanak. Lehet, hogy ha valamelyikünk elvált lenne vagy lenne gyereke is az előző kapcsolatból, akkor fontos lenne... Így? Hagyjuk is azokat az embereket...

2020. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!