Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyultok a barátotok/barátnőtök exéhez?

Figyelt kérdés
az én párom kb elvárja,hogy szeressem őket,mert hogy az élete részei voltak....
2013. máj. 26. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
és igaza van
2013. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez mekkora baromság, elvárja? hú b+
2013. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mint az enter hez minden mondata után lecsapnám.
2013. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi van? hát ez érdekes lenne, N
2013. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem a barátnöim mindig is távol tartottak az exeiktől... késöbb rájöttem hogy azért mert ök tudtak oylat amivel én is csak a szkaitás után szembesültem. :)
2013. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bicskanyitogatósan
2013. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van.

Az exek a múlt, Te a jelen, ne rágódj ezen!

De ők az életének részei, előbb ott voltak, mint Te.

Én minden pasimnak hagyom, hogy az exeivel beszélgessen, találkozzon, még akkor is, ha engem ez zavar. De nem vagyok akkora egoista p*csa, hogy elvárjam tőle, hogy miattam dobja a múltját. Mondom: ők előbb voltak, mint én. Szóval nekem kell alkalmazkodni. Cserébe viszont én is elvárom minden pasimtól, hogy ne rinyáljon az exeim miatt. Bizalom. És kész a jó kapcsolat.

2013. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!