Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be kene segítenie a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kene segítenie a barátomnak a ház körüli munkákban ?

Figyelt kérdés

Mindig én vagyok szinte náluk mert az apámnak van egy stílusa és első alkalommal már úgy viselkedett a barátommal szóval nem szívesen jön ide. Heti egyszer alszik nálunk.

Apámnak baja, hogy nem kérdezi meg tőle , hogy kell-e valamit segíteni hanem csak áll egy helyben és nem szól senkihez . Meg hogy az előző barátom mindig segített neki a ház körüli munkában.

Az egy kicsit engem is zavart, hogy múltkor takaritottam az autóját és csak ott állt még a szőnyegeket se volt képes kivenni az autójából. Mindenre kérvényt kell benyújtanom neki.

Szerintetek beszéljek vele ez miatt?


2020. máj. 12. 13:26
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mondok nagy újdonságot, de mindenki más is dolgozik 8 órát, vagy még többet is, mégis megcsinálja a házimunkát, meg amit kell a ház körül.

Egyébként pedig szerintem gondolkozz el azon, hogy ő mi alapon várja el, hogy te tartsd rendbe az ő szobáját (is) úgy, hogy még egy fedél alatt sem éltek. Szerinted ez később jobb lesz? Ha esetleg összeköltöztök, tudsz majd rá ezekben számítani?

2020. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Hát ő otthon is ezt látja mert a szüleinek is ilyen felfogása van, hogy ledolgozott 8 órát akkor ő aztán nem főz meg ilyenek." Erre válaszoltam, hogy ha neki/náluk mentség a 8 óra, akkor amennyiben te is annyit dolgozol és követitek ez elméletét, akkor már ne csináljon egyikőtök se semmit.
2020. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na akkor mindenkèppen tisztáznotok kell a dolgokat. Más is dolgozik, ès utána otthon megcsinálja amit meg kell. Nehogy már te takarítás a szobáját meg a kocsiját, jesszus, mi vagy te, szolga?

Vagy úgy gonfolja, hogy ez fèrfi jutalom, hogy ő csak ledolgozza a kis 8 óráját, otthon meg herevere? A nő meg ugyanúgy dolgozik, aztán mèg főzzön, meg tartsa rendbe a házat egyedül? Ezt hogy gondolja? Aki ilyen szinten áll agyilag, azzal egy percig sem terveznèk komolyabban.

2020. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Falusi vagyok,vállalom. Különben mezőgazdasági mérnök,szóval tudom milyen a városi élet,nem egy elmaradott,"sárban ragadt" valaki,a baráti köröm is felvilágosult. Szüleink,akik 45-55köztiek kevésbé de nem buták,nagymamák mondjuk szeretnek okoskodni:)

Hosszú felvezetés után,1 velös mondat. Felénk úgy vágnák hátba a pasidat kapa nyéllel,hogy haza szaladna.

Magyarázat, akit érdekel:

Azt mondanák,aki d*gni bír,az elbír egy veder vizet is.

Aki lusta dolgozni,az mit tudna kezdeni a feleségével, ha a fél milliós fizetése egyszer csak nem lenne tovább.

Másik dolog legnagyobb szégyen,ha egy egészséges ember szó nélkűl nézi,ahogy más idős(ebb) ,dolgozik.

És nem kell nagy dolgokra gondolni,de egy furik fát el lehet tollni,egy vízcsapot meg lehet nyitni,tyúkot be lehet hajtani,kaput ki lehet nyitni.

Nem azt mondom,hogy mindig dolgozni kell,mert ha én is kiöltözök buliba megyünk vagy étterembe nem koszolom magam. De azért néha csak úgy is át lehet menni a lányhoz...udvarolni ,ott aludni. Meg van az úgy,hogy nagyobb munka van pl: kocka bálát hordás. Nem csak a terített asztalhoz lehet valakit meghívni,hanem segíteni is.

Ma van az sz.napom pár éve,május 12 éjjel báláztunk. Szedtük fel pótkocsira. Olyan spontán buli kerekedett...2városi haverom volt meghívva,faluba hazajöttek a messzebb dolgozó gyerekkori barátok barátnőstől, grilleztünk az egyiknél. Mondtuk ,sajnáljuk de munka van mennénk...10 perc se telt bele,zúgtak a cross motorok a quadok, jött mindenki a csajok is bálát pakolni....elhülyéskedtük

Autó takarítás...felénk női munka,de mondjuk a lányt a pasi ingyen furikázza ide oda,akkor ennyit a lány adhat cserébe.

2020. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!