Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet-e hogy a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e hogy a párotokat hosszú idő eltelte után is kívánjátok? Mennyi ideig lehet jó a szex?

Figyelt kérdés

Két komoly kapcsi van a hátam mögött,egy 4,5 és egy 3 éves.A mostani pasim is komolynak ígérkezik,fél éve tart és szeretnénk közös életet,de már előre vannak félelmeim.

Az első párommal jó volt a szex egy darabig.Ráuntam.Ő igényelte,hát akkor is csináltuk(nem kellett volna)Aztán egy idő után már nem voltam hajlandó és szakítottam vele.A második párommal is jó volt,de ugyanúgy ráuntam és vele is szakítottam.Persze ez háttérbe szorult,nem ez volt a döntő a szakításban,hanem egyéb más problémák.Sokat veszekedtünk stb. de úgy gondolom,hogyha rendben lett volna a szexuális életünk,akkor az életben is jobban megértettük volna egymást.A mostani párommal jó a szex,de félek,h nem sokáig.A 2. páromtól pedig mindent megkaptam az ágyban,de egyszerűen a vége felé már másokon fantáziáltam és egyáltalán nem kívántam őt.Egyszerűen nem akartam vele lefeküdni.Ne írjátok azt,h amikor kezd lapos lenni be kell vetni új dolgokat,mert próbáltuk.Az újdonság sem dobott föl...Vajon ezzel a párommal is így járok?


2008. nov. 23. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én négy éve vagyok együtt a férjemmel, de ha belepuszil a nyakamba még most is totál nedves leszek. szerencsére ez vele is így van, elég csak megcsókolnom. Vagy ha ül és letérdelek elé (nem orál céljából csak úgy akarom átölelni) akkor már egyből áll nkei. Én is féltem, h totál ráunok, de még 4év után is olyan hatással vagyunk egymásra, mintha most ismerkedtünk volna meg.
2008. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most félsz, akkor vele is így jársz... De ne az legyen, hogy "én megmondtam", de ha mégis úgy sül el, akkor tanulságként próbáld meg "csak élvezni".
2008. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van remény...Bár az 1. párommal kb heti 1x szexeltünk(hely és idő hiányában) vele 3,5év után untam meg,a 2. párommal heti 3x-4x vele2 év után untam.Lehet összefügg a mennyiséggel is.Amúgy nagyon szerencsés vagy,jó ilyet még csak olvasni is :)
2008. nov. 23. 19:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Próbálom elhessegetni a gondolatot és pozitívan nézni...Mert már attól is félek,h azért nem lesz jó,mert úgy gondolom,h nem lesz jó... :)
2008. nov. 23. 19:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia ahogy olvastam a kérdésed, két dolog jutott eszembe

1. Lehet, hogy nem is szeretted őket igazán? Én nem tudom elképzelni, hogy ne kívánjak valakit, akit szeretek, pláne 2-3 év után.

2. lehet, hogy a lelked mélyén félsz az elkötelezettségtől, és ez csak ilyen magadnak kreált probléma? Persze tudat alatt, nem szándékosan.


Vagy az is lehet, hogy egyik se volt a te embered. Lehet, hogy ha megtalálod majd a lelked másik felét, akkor őt járókerettel fogod üldözni az ágy körül sokszor tíz év házasság után ;)

2008. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Vele mennyi ideje vagy együtt?

Egyébként ha az igaziról van szó, nincs bizonytalanság, és ezt tapasztalatból mondom. Sajnos elágazó utak ebben az esetben is lehetnek külső körülmények hatására (ahogy nekünk), de bízom benne, hogy újból összeérnek azok az utak, és újra olyan jó lehet minden, mint az első perctől, egy húron pendültünk azonnal, egyszerűen eltűnt belőlem minden bizonytalanság, félelem, rossz gondolat, abban a pillanatban. Pedig előtte másoknál bennem is volt ilyen, mint most benned, de Vele nem volt, és kölcsönösen volt így.

2008. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valamivel több,mint fél éve vagyunk együtt.Ez még nem sok.Vele másabb a szex.Talán nem olyan intenzív a lángolás(pl. nem akarok egymás után többször is meg nem olyan gyakran)de sokkal méllyebb.Amit vele átélek az nem csupán szex érzelmekkel,hanem tömény erotika érzelmekkel.Nem igazán lehet ezt szavakkal kifejezni...Remélem tényleg ő lesz az igazi és vele tökéletes lesz évek múlva is...
2008. nov. 23. 22:54
 8/16 anonim ***** válasza:

A #1-et szerintem most mindenki nagyon irigyli... ritkaság az ilyen, pedig ez lenne a normális. Mindenesetre gratulálok nektek!


A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy nem szabad ilyen pesszimistán kezelni a dolgokat. Ha csak ezt várod, akkor jó eséllyel be is fog teljesedni!

És ez azt is jelenti, hogy ki kell bírnod, és meg kell oldanotok (közösen) a zökkenőket is, amelyek majd a kapcsolatotokban jelentkezni fognak.

Az a legkönnyebb, hogy az első kis problémánál rögtön eldobod magad, hogy 'ez a fiú is olyan, mint a többi'.

Nem. Nem olyan. És te is okosabb vagy, mint az előzőknél.

2008. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És mennyi idősek vagytok? Lehet, hogy a kor is "okosítja" az embert, de ha parázol, az baj.
2008. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok,a párom 33.Amúgy tényleg jól kijövünk,mert ő komolytalanabb a koránál én meg komolyabb,úgyh kiegészítjük egymást... :)
2008. nov. 24. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!