Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet hosszú távon párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hosszú távon párkapcsolat jó szex nélkül?

Figyelt kérdés
2007. nov. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ideig-óráig igen,de előbb-utóbb az egyik félrelép!
2007. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is a nem lett volna a válaszom. Akármilyen közhely, de a jó kapcsolat egyik alapja a jó szex.

de ha a párnak épp így is megfelel, akkor lehet, addig, míg egyik mást nem akar.

Normál kapcsolat nem működik sem jó, sem kevés szexel.

2007. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat létezhet, de azt nem párkapcsolatnak, hanem barátságnak hívják :)
2007. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egy darabig mehet de elöbb utobb szerintem szakitás lesz belöle. a szexnek az a lényege h valami jot váltsunk a másikbol nemm pedig az h csináljuk mert ezt csinálja mindenki.
2007. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ne azon törd a fejed meddig megy "jó sex nélkül", hanem hogy mit kell tennetek azért, hogy igazán jó legyen. beszéljetek róla. Ha már meg volt egyszer, akkor üljetek le megint! Ha igazán fontosak vagytok egymás számára, meg tudjátok majd oldani. Minden csak akarat kérdése. DE az is lehet, hogy még nem szoktatok össze. Nekem pl sokáig nem volt jó a férjemmel, mert nem ismertük egymás reakcióit. Durván egy fél évre volt szükségünk arra, hogy úgy tudjuk szeretni egymást, ahogy az a "filmekben" van. Ismerjük egymás minden rezdülését, és ettől igazán jó. Minden csak idő kérdése. ADJATOK IDŐT MAGATOKNAK! Sok boldogságot!
2007. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha nem muszáj, ne szenvedj, és ha nem vagy házas, még az a kényszer sincs, h "mostmár ez van, ezt kéne valahogy feljavítani". a szex egy temészetes szükséglet. nem véletlen,h az állatok nem képesek élvezni, csak az ember! (meg asszem a delfinek a kivételek...:) ha nem jo a szex,idővel egyáltalán nem fogjátok kivánni egymást, és akkor jönnek a nagy gondok. a szex az öröm forrása. ha nincsjo szex, nem lesz elég önbizalmad sem, ha egyáltalán nincs szex, akkor csak veszekedés van, mert ez hozzá tartozik a párkapcsolathoz! (jo) szex nélkül nem leszel igazán boldog. sztem keress mást!!!

bocsi ha negatív vtam, de nekem ez a véleményem

2007. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem jó szexbe sok minden beletartozik. Mi nem jó benne? Nem elég izgi? Ezen lehet segíteni. Vagy nincs orgazmusod? Még ezen is. Kísérletezzetek. Szerintem nincs olyan probléma amit 2 fél ne tudna megoldani, ha szeretik egymást. A szex sem kivétel.
2007. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!