Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem müködik valami miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem müködik valami miatt a szex az hosszú távon megöl egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az én esetem az hogy barátnömmel mindketten szüzek vagyunk.

Egymással akartuk/juk elveszteni, de többször nem sikerült a tényleges behatolás. (sok volt a stressz, v nagyon fájt neki és megsajnáltam-igen amatőr vagyok) szóval aztán már nagoyn \'\'ráparáztunk\'\' a dologra, és eléggé félünk tőle. Főleg hogy mostanába kevés indőnk volt egymásra...

Több ilyen nem sikerült alkalom után ugy feküdtünk le egymás mellé hogy tudjátok röpködtek a pillangók a hasunkba... amikor érzitek hogy feszkó van közöttetek...


2009. júl. 2. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen lazitsátok el egymást, cirogasátok, puszilgassátok, meg minden ami izgat titeket

és ha már ugy érzitek h elazultatok ne gondokozatok rajta majd jön magátol

és semmi féle képpen ne streszeljetek kényeztesétek egymást

felejtsétek el h nem ment eddig

2009. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ezt próbáljuk... szerintem el kell hogy utazzunk kettesbe (Még sosem voltunk) és akkor szerintem minden oké lenne.

Amúgy 9 hónapja vagyunk együtt. 19F és 19L:)

2009. júl. 2. 00:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

és igen ez lemaradt hosszú távon szex nélkül szerintem nem megy kihül a kapcsolat ha nincs benne öröm (a szexre célzok)

25/f

2009. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nemszabad görcsösen akarni, mert annál jobban nemfog összejönni. a legjobb ha csakúgy váratlanul megtörténik, de úgy h mind2en akarjátok. húzzátok fel egymást rendesen, sok előjáték, esetleg orál, ha szoktátok csinálni. és amikormár nagyon nagyon bennevagytok, és kívánjátok egymást, össze fog az jönni.
2009. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenféle képen egy olyan helyen probáljátok ahol nem zavarhat be senki
2009. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira középkori, hogy a szexnek a behatolással kezdődnie.


Go oral, testvérem.

Miután túl vagytok a sokadik orális együttléten akkor el lehet kezdeni a "dugást".

Az elsőt mindenképp ajánlom, hogy úgy bonyolítsátok le, hogy a barátnődet orálisan eljuttatod az orgazmus közelébe.

Ilyenkor a test már televan fájdalomcsillapítókkal, örömhormonokkal, meg minden ilyesmivel, a punci szupertág és szupersíkos. Messze a legideálisabb egy első behatoláshoz.

2009. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi jótanácsokat. igazából nagyjából van fogalmam hogy hogy lehetne tényleg összehozni... csak már kezdte megölni a kapcsolatot az állandó belső feszültség...

petting már volt, de egy ideje már attól is elment a kedvünk...

egyszer egy ilyen este alatt (amikor sajna előre megbeszéltük hogy igen, ma elmegyünk ide és ide és igy meg ugy összehozzuk... a bnöm még a szüleivel is megbeszélte h most akarja elveszteni (a kis oktondi:) )

szóval egy ilyen alkalom alatt persze hogy nme jött össze és akkor már ilyeneket mondott h útálja ezt az egészet meg ilyenek... de tudom h nagyon szeret, ez 100%... és énis... csak kezdek meghüjülni jönnek a hülye gondolatok.. tudjátok amikor bekapcsol a szerelemgépezet a fejetekbe és elkezdtek agyalni és mindent rossznak láttok..

2009. júl. 2. 00:53
 8/14 A kérdező kommentje:
petting már van/volt...
2009. júl. 2. 00:54
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg tágítani.. 1 ujj, 2 ujj, 3 ujj stb. :D Persze csak óvatosan, orál elképzelhetetlen mennyiségben és hip-hopp össze fog jönni. A végén már a csaj fog rád ugrani. :D
2009. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de olyanokról ne álmodjak hogy amikor külön megbeszéljük meg lezsirozzuk hogy most akkor ide megyünk és most összehozzuk akkor menni fog?:D:D

beszédtéma se legyen nem? (mert mindketten tudjuk h ez a para)

2009. júl. 2. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!