Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az isztambuli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az isztambuli egyezményről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fideszes ez távol álljon tőlem, de én se támogatom az isztambuli egyezményt. Az egyezmény leginkább a nőket és a lány gyerekeket emeli ki, mert szerintük nagyobb védelmet kell biztosítani nekik, ezzel diszkriminálva a férfiakat és a fiú gyerekeket. Csak az apa szokta verni a szerencsétlen gyerekeket? Nagyon nem. Nem csak férfi tud erőszakos lenni. Az igaz, hogy a férfiak és a nők között gyakoribb az, hogy a férfi a fizikai bántalmazó, de általában a nő a verbális erőszak elkövető. Miért csak a fizikai erőszak számít erőszaknak? Ha történik erőszak, ha fizikai, ha verbális mindketten ugyanolyan felelősek. Olyan nincs, hogy csak az egyik a felelős, mert szeretetteljes párkapcsolatban egyik se akarja bántani a másikat se fizikailag se szóban.

Miért kéne egy diszkriminatív egyezményt támogatni?

Kort és nemet írjatok légyszíves!

30/F


2020. máj. 14. 12:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
19%
Én sem vagyok fideszes, de egy szexista egyezményt sem támogatok. És ez az egyezmény az.
2020. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek, szexista és diszkriminatív, én sem támogatom. 28/N
2020. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
15%

Ha valaki elolvassa azt az egyezményt, akkor világosan látja, hogy javarészt most is annak a tartalma van érvényben, jogszabályokban rögzítve.

Annyi, hogy az LMBTQ...tököm tudja, rész nincs átvéve belőle.


ÉS NE IS LEGYEN!


Bár...én támogatom a melegházasságot, de csak az után, miután a többszemélyes házasság IS, engedélyezve lesz.

2020. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Melegházasságot én is támogatom, mert ha két ember szereti egymást és ceremóniát akar, akkor legyen. De az egyezményt így teljesen elutasítom. Szomorú az is, hogy rendszerkritikus baloldaliak is kritikátlanul támogatnak olyan egyezményt, ami egyenlőtlen.
2020. máj. 14. 12:35
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Tekintve, hogy a családon belüli erőszaknak a legnagyobb elszenvedő a nők és a gyerekek, elég fura lenne, ha az isztambuli egyezmény a férfiakat védené kizárólag.
2020. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2020. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
#5: Senkit sem kell KIZÁRÓLAG védeni. Mindenkit kell védeni, aki elszenvedi.
2020. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

A törvény mindenkit véd.

Másrészt a családon belüli eroszak elszenvedői között minimális a férfi.

2020. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%

Gyakorlatilag a vak is látta a kategóriában, hogy az itteni nők többsége keményen szexista. Köszi, hogy ezt most számszerűsítettétek is a pontozásotokkal!


Nos, férfiak is szenvednek el bántalmazást. Az egyezmény azzal, hogy kihegyezte nemekre, ahelyett, hogy normálisan megfogalmazta volna, hogy minden emberre vonatkozik, saját magát szúrta tökön.

2020. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

"Nos, férfiak is szenvednek el bántalmazást"


Minimalisat.

Jellemzően a "férfiak" verik a nőket.

Ha téged netán megvert az asszony, jelentsd fel. Ugyanúgy megkapja a magáét.

2020. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!