Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tart a párom sznobnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart a párom sznobnak?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk,a hátterünk igen különböző.A mi családunkból mindenki diplomás,míg az övéből ő az első,aki egyetemre megy.Emiatt sose néztem le őket,sőt,nagyon szeretem a családját,mert kedvesek, közvetlenek velem,az anyukája egy rettentő édes asszony,mindig próbál a kedvemben járni.A barátnőm feszélyezve érzi magát az én családomban,mert bár a szüleim nyitottak felé,nem pajtáskodnak vele úgy,mintha ők is sihederek lennének.Sznobnak tartja az életvitelünket,mert gyakran hallgatunk régizenét,szeretjük a régiségeket és finomabban beszélünk,mint ők.Belőlem gúnyt űz,ha nem hétköznapi szavakkal fejezem ki magam,mintha kötelező lenne,hogy csupán 300 szavas legyen a szókincsünk.Egyszer a facebookon láttunk egy képet,ahol egy lánynak a barátja épp a dekoltázsát csókolta,én pedig megjegyeztem,hogy ezt kitenni elég proli - azonnal nekem esett,hogy egy felfuvalkodott burzsuj vagyok,többre tartom magam,mert aranykanállal a seggemben születtem.Engem ez bánt,mert nem viselkedek leereszkedően,nem flancolok,karót nyelt se vagyok,átlagos fiatalnak mondanám magam.Én őt sose bántanám azzal,hogy proletár,mert nem olyan,mint én,de ő egyre gyakrabban nevez sznobnak.

Miért?



2020. máj. 14. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Neki önmagával vannak problémái, te csak ennek az elszenvedője vagy. Ennek így nincs jövője.
2020. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Neki kisebbsegi komplexusa van, de nagyon csunya modon vezeti le. Ennek nincs jovoje. Elobb lenne egy intelligens, egeszseges lelku takaritonovel.
2020. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Hat pedig a baratnod proletar, mar bocs, attol meg, mert neki osszejott az egyetem. Mivel az egyetem most divat, az is megy akinek 20 evvel ezelott eszebe sem jutott volna, ez semmiben nem kulonbozteti meg ot a csaladjatol.

Felhaborodik, ha leszolsz valami prolisagot, nyilvan mert ezzel ot serted, mivel o egyetert az adott dologgal... neki nem lenne ciki csocs-csokolgatos kepet kirakni veled xD Nem tud normalisan beszelni, nem talalja a kozos hangot a szuleiddel. Te nem latod valoszinuleg a rozsaszin kod miatt, hogy ki is o valojaban.

2020. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Savlekotő ***** válasza:
85%
Nem te kelessz neki,Nem szeret nem tisztel beléd rugdos kell ez neked 20 évesen hogy rajtad vezesse le a saját problémáját h neki szarabb élet jutott. Ezért nem jó rasszokat keverni általában nem sül ki jó abból ha totál máshonnan jön a két fél.
2020. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog ez működni köztetek
2020. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Fogadjunk ezek mind diplomás, egesz nap színházban ülő nők válaszai.


Lehet hogy nem veszed észre, de igenis lekezelő vagy mindennel és mindenkivel akit nem skatulyából húztak elő. Szerintem az lenne a megoldás - mivel nem a szüleitek vagytok hanem egy új pár - ha ő egy kicsit művelődne, te meg egy kicsit lejjebb adnál a sznob dolgaidból.


Vagy ha nem működik a dolog, akkor keress gazdag családból származó férfit magadnak.

2020. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Hatos te meg fogadjunk valami nogyulolo vagy aki elbol a kerdezo ellen valaszol, mert addig sem olvastad el a kerdest, hogy a srac a gazdas, “sznob” szereplo, es nem a lany.

Csak jol esett volna rogton kiokitani egy lanyt, hogy ne legyen lenezo, mi?

En egyebkent semmi sznobsagot nem veszek eszre rajta, legalabbis nalunk is alap a kulturalt, valtozatos beszed, nyilvan nem ugy tarsalgunk, mintha az idegen szavak szotarat bongesznenk minden szabadidonkben, de senki nincs a koreinkben aki beszolna a masiknak, hogy hasznaljon egyszerubb szavakat, ha eppen valami olyan kifejezest hasznal valaki :DDD

Ha hajlando lettel volna ertelmezni a kerdest, te is latnad, hogy egy tanulatlan, proli lanyka kisebbsegi komplexusa a problema, nem a kerdezo.

2020. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Lachesys ***** válasza:
93%
egyaltalan nem lenezo a kerdezo. a csaja viszont a kisebbsegi komplexusat ugy eli ki hogy zrikalja. nagyon jofej... en az elso ilyen utan mondtam volna hogy vagy leall ezzel vagy kalap kabat.
2020. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Savlekotő ***** válasza:
77%

Tévedsz Barátom mert férfi vagyok. Csak mi generációnk még nem azért közeledett a másikhoz kapcsolatokban hogy letapossa eltapossa érdekből kihasználja lealázza a másikat sorolhatnám sokáig, mint ma divik lett egymás fejére öntözni a saját szarotokat,és eleve semmi értelme olyan kapcsolatnak ami nem szól másról hogy az egyik fél a háttere miatt a másik fél csak arra képes h szálkának lássa,azt aki a társa elvileg nem az ellensége,mert fejlődni se óhajt,vagy rájönni hogy magával nincs rendben,ebből jó nem sült ki még a történelem során sem....

70F

2020. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 peca1000 ***** válasza:
83%

Keress egy értelmesebb nőt, az ilyen primitív pinát felejtsd el.


2 külön világ vagytok

2020. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!