Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejönne egy ilyen lány? Esetleg sznobnak tartanátok?

Figyelt kérdés

Én igényesnek gondolom magam, egyesek sznobnak:

kerülöm a dohányosokat, hetente 3x futok, emellett lovagolok és teniszezem. Nem eszem szénhidrátot és cukort csak hetente egyszer. Elegáns ruhákat használok, az élénk színeket kerülöm (csak barna, fehér, fekete, szürke...). A hajamban szőke melír csíkok vannak, havonta vágatom a végeit. Körmöm mindig ízlésesen meg van csinálva zselésre, sminknek csak alapozót és barackos szájfényt használok.

A problémám, hogy nem találok rendes pasit, olyan is van, hogy nem mernek hozzám szólni...amit én nagy kárnak gondolok, mert, ha megismernének meg változna a véleményük rólam.


17 l



2014. júl. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
28%
Küldj egy képet privátban és akkor mondok őszinte véleményt! :)
2014. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
a tenisz és lovaglásból igen sznobnak tűnsz, az én egyszerű kis kondim mellett.
2014. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
91%
Tudod ha megtetszenélis meg összejönnénk,akkor is nagy a valószínűsége hogy szakítanák veled,mert az túl sok amit csinálsz.Számomra az.
2014. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem sznob csak nagyon igényes. Kicsit túl igényes.


18/F

2014. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked még ezen az oldalon sincs túl sok keresnivalód. Nem jönnél be, hanem borzasztóan sznobnak tartanálak.
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy szóba állnék veled...
2014. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
71%
Én is lovagolok és teniszezek, ezzel tényleg ennyire sznobnak tünnék.. mondjuk a többi nem igazán illik rám.
2014. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Látjátok, épp ez az, hogy leírtam ahogy kinézek, továbbá csupa külsőségeket és azt írjátok nem állnátok velem szóba, szakítanátok velem stb... pedig a belső tulajdonságaimat nem ismeritek. Avval pedig nem tudok mit kezdeni, hogy nekem nem a kézilabda, hanem a tenisz tetszik. Ha tetszik, miért ne csinálhatnám?
2014. júl. 6. 20:27
 9/60 anonim ***** válasza:
96%

Az emberek külsőről ítélnek.


Te példaul egy kopasz,izmos tetovalt,szemlatomast skinhead férfiról nem gondolnad hogy imad csendéleteket festeni..

2014. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem mondta, hogy ne csináld, csak a 3 millió koldus országában azért necces egy ilyen életvitelről beszélni nyilvánosság előtt.


Konkrétan nekünk például annyi pénz, amennyibe a lovad havi tartása kerül, nagyon sokat segítene. Értelemszerű, hogy nemtetszésemet fogom kifejezni....

2014. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!