Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha megtudnátok hogy a szerelmetek dohányzik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem dohanyzk vagyok, elosszor nem szakitottam, hogy az ex dohanyzik, de annyira zavart elviselhetetlen volt csokolozni is meg mindene cigifustos volt mindig, hogy en megepegeltem, elosszor napi 3 csomagrol lecsokkentette napi 4 szalra, az ugy oke volt, de aztan elkezdett szarni ra es ujra vissza allt es en nem akartam a hanyassal kuszkodni (nem vicc tenyleg tulzottan ruhellem)
2020. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én nem szakítanék vele, mert ha megtenném biztos nem szerettem igazán. Az tény, hogy csókolózás közben nagyon zavarna, de megkérném, hogy amikor ott vagyok ne csinálja.
2020. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
igen!
2020. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha nem láncdohányos akkor nem, hameg az, akkor meg az nem lepne meg.
2020. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Savlekotő ***** válasza:
95%
Nem a bago itt a baj,hanem nem is ismerem.. Pf hogy lehet a szerelmednek nevezni azt akiről alap dolgot sem tudsz még.
2020. máj. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónál ott a pont.Ez kb olyan,mintha azt kérdezted volna,hogy szakítanál- e a pároddal,ha kiderülne,hogy hosszú haja van....érted
2020. máj. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég fura ezt nem tudni, hisz lehet érezni akkor is, ha nem látod. Így inkább az a kérdés, összejönnék-e vele.
2020. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán a kérdező arra gondolt, hogy az illető elkezdett stikában dohányozni, egy alapvetően nem dohányzó kapcsolatban.

Persze, hogy csalódott lennék, és szexelni már nem is akarnék vele mert undorodnék a szagától. Szex menetes kapcsolatban meg ki akar élni? Magától tönkremenne az egész nem én "dobnám ki".

2020. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!