Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró ez a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ez a különbség? (156cm - 198cm) A férfi a magasabb. Szetintetek is hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem!
2020. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé, de miért érdekel a véleményem?
2020. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavart, ennek ellenére 3 évig voltunk együtt. Más miatt mentünk szét, de talán jobb is így, mert egész életemben zavart volna a 30 cm különbség, ami persze az ágyban nem jelentett problémát, viszont a mindennapokban igen.
2020. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa, de ha ők jól érzik magukat együtt, akkor az az ő döntésük. Én is ismerek ilyen párt, a lány a srác válláig sem ér, de hosszú évek óta jól megvannak együtt. Szerintem az a fontos, hogy őket ne zavarja a dolog, olyan meg úgyse lesz, hogy a "külvilágnak" mindig mindenben megfeleljen egy pár vagy egy ember.
2020. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért több mint 40 centi különbséggel ez olyan mintha egy apa sétálna a gyerekével. De a ti életetek, mással meg nem kell foglalkozni.

Viszont szexnél szerintem kifelyezetten hátrány, még kevesebb is. Egy sima missionárus pózban elég nehéz lehet csókolni a nőt ekkora magasságkülönbségnél, nem, hogy mást is csinálni.

2020. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
A felméresek szerint a magas férfiak és az alacsony nők párkapcsolatai a legstabilabbak, köztük a legalacsonyabb a válás és ezek a kapcsolatok átlagban tovább tartanak.
2020. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fura :D anyukám 155 cm apukám pedig 193 és 38 éve házasok 😊
2020. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha titeket nem zavar, akkor ne foglalkozz más véleményével. Ismerek egy párt 150-204 centis felállással, jól megvannak, és aranyosak együtt.
2020. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!