Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tėnyleg igaz a mondás? Nėzd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tėnyleg igaz a mondás? Nėzd meg az anyját vedd el a lányát?!

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek ezt a közmondást. Rėgóta ėlek már asszonykámmal ,de egy idelye azt vettem ėszre hogy kezdi átvenni a saját anyja rosz szokásait. Pedig nincsennek is túl jó kapcsolatban az anyjával. "Számomra meg pfff... (unszimpi az anyos meg a dolgai ės ennyi)

"Ilyen dolgokra gondolok ,hogy pėldául a leg váratlanabb pillanatokban sėrtődik be indokolatlan dolgokon! Ės akkor puffog nemszól meg van sėrtődve minimum vagy 2 napig.(Az anyja is hasonló)


Pėlda: Este 10-kor fekszünk a kanapėn nėzzük a tėvėbe a stendup commedyt ,tök elvagyunk. A párom meg szóbahozta a munkahelyi dolgait. "De már este 7 től azt mesėlte mėg a vacsoránál is.

Erre mondtam neki 10kor már ,hogy lazulj már ės engedd el vėgre a munkát... Asszony erre felkapta a vizet ės besėrtődött... Hozzámvágta hogy engem nem ėrdekel az hogy mi van vele stb.. Úgy hogy most kint alszok a kanapėn.


Minden nő ės minden kapcsolat ilyen Vagy csak a közmondás igaz??

Mert ez borzasztó lesz így hosszú távon.

Már a gyerekvállalást családalapítást fontolgatjuk ,de ėn ezt tutira nem fogom tudni tolerálni ,hisz igy mėg az itthoni bėkessėg ,lelkibėkėm sincs meg.

Lehet ezellen tenni valamit?



#lány #anyós #rigolya #Köznondás
2020. máj. 15. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, nekem a párom és az anyósom is főnyeremény. :D Szóval lehet benne valami. Plusz anyuka génjei nagyon jók, 20 évet simán letagadhat és szerencsére a párom is azt örökölte meg a vidám, karakán stílusát.

Szerintem inkább abban van valami, hogy akivel felnő az ember szoros kapcsolatban (apuka nem volt a képben) és akivel hasonló géneket örököl, azzal nagyon hasonlóak lesznek idővel.

2020. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anya genetikájat örökölte jobban,akkor termeszetesen van alapja ennek mondásnak.
2020. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez leginkább tanult magatartás kérdése. Nyilván aki szar kapcsolati példával meg nőképpel nőtt fel, ebben szocializálódott az nagyon nehezen fog ebből kitörni. Szinte minden esetben pszichológus segítsége szükséges és jó pár év önfejlesztés. Már ha valaki egyáltalán felismeri, hogy akaratlanul is viszi tovább a rossz példát.

Viszont ebben az adott helyzetben a párodnak van igaza. Elhiheted, hogy te is cseszegeted egy csomó idegesítő dologgal ami a legkevésbé sem érdekli és csak udvariasságból hallgatja meg. Ez a minimum egy kapcsolatban. Én se tolerálnám senkinek ha nem hallgatja meg a problémáimat csak mert éppen már sokat beszéltünk róla a mai nap során. Én is ugyan úgy meghallgatom az ő agymenését századjára is, ezt így szokás ha törődsz valakivel. Az, hogy valaki nem hallgat meg teljesen és ez nem tetszik a legkevésbé sem hiszti.

2020. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki megsertodne azon, hogy epp magyaraz neked valamit, te meg elkussoltatod. Ez nem anyoskerdes. Most lenyegtelen, hogy munkarol beszel, vagy csak eszebe jut barmi, amit meg akar veled osztani.

Engem sem mondom, hogy kifejezetten erdekelnek a parom munkahelyi sztorijai, illetve erdekel, csak olyan szempontbol zavaro, hogy a felerol fogalmam sincs, mit beszel, de meghallgatom es reagalok arra, amire tudok. A beszelgetes fontosabb, mint a TV. Ha nem is erdekel, celravezetobb meghallgatni, mondani valami velemenyt aztan ugyis abbahagyja.

2020. máj. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyu már.. Ezt nem írtam ki de 4 ėvig ėjjel nappal egy helyen dolgoztunk egy helysėgbe egy asztalnál 1 munkakörbe.

Aztán otthon ,az úton , ės hazafelėmenet is folytatódott a munkahelyi dolgok kivesėzėse. Bocs nekem ez sok! Szó szerint 0-24 ben ment a munkahely. Párom rettenetesen sokat tud beszėlni,,,

2020. máj. 16. 02:10
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Oké, kérdező, de azt úgy kell írni hogy ideje, mert idő, és akkor plusz birtokos rag, idő-ideje, mint az óra-órája, tévé-tévéje stb.

De amúgy azt mondd neki hogy életem ma már nem vagyok annyira friss holnap frissen folytassuk akkor jobban tudok figyelni rád. Szegény nem irigyellek ha a párod túl sokat beszél, de ki lehet bírni elég sokan bírják, férfiak nők is :)

2020. máj. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is hisztis sértődős anyukám van. 3an vagyunk testvérek, ebből csak 1 örökölte ezt a stílust. Nem mondanám, hogy mindenki olyan, mint az anyja.
2020. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a férjem megnézte volna előbb az anyámat, akkkor se ő, se más férfi felesége nem letem volna. Az anyám rendkívül felelőtlen, 2 kézzel szórja a pénzt, akkor is amikor nincs, ráadásul miuatán elvált apámtól azóta jónéhány férfival volt kapcsolata és mind minimum 10 évvel volt fiatalabb, mint ő.

Nagyom figyeltem, hogy még csak véletlenül se hasonlítsak rá.

2020. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!