Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mást is zavar ezeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mást is zavar ezeknek a nagyon erős axe, old spice tusfürdők, dezodorok szaga?

Figyelt kérdés

Én teljesen rosszul vagyok ezektől az erős "férfias" szagoktól, főleg hogy a barátom elnyomja a fele tusfürdőt egy fürdéskor. Nem lehet utána megmaradni mellette egy órát, még el nem illan az a szag. Ő ezt szereti, de én sehogy se birom.

Más is van így ezzel?


2020. máj. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én a női parfümök nagy részét se szeretem,öblítőt nem használok,és ha tudok szagtalan mosószerrel mosok.Ha nem túl erős,akkor nem zavar,ha ilyet használ.Mondjuk volt olyan,hogy megpusziltam az arcát,és keserű volt borotválkozás után.
2020. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Amikor durva, akkor igen. Nálunk az irodaházban valahonnan fentről néha a szellőzőn át lejön egy nagy adag férfikölni szag, de olyan erős, hogy még a lépcsőházban is lehet szagolni. Nem tudom, ott mit művel valaki.


Egyébként nemrég olvastam, hogy maga az Axe cég mondta, hogy addig kell fújni a deot, amennyi idő alatt kimondod, hogy "Axe". Tehát röviden.

2020. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én érzékeny vagyok a szagokra, nagyon zavar az ilyesmi. After shaves arccal ha valaki megpuszil, piros folt lesz az arcomon, viszket, ég. Ez nem az alkohol tartalomtól van, hanem az illatanyagtól.

Nekem sincs parfümöm, pedig szeretnék, de megfájdul a fejem és hányingerem lesz tőle.

2020. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
En szeretem ezeket a férfias illatokat
2020. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és engem nagyon zavar! Másokon szoktam érezni, meg régebben iskolában sokan használták ezeket testnevelés után. Nekem irritálja az orromat, úgyhogy igyekszem viszonylag semleges illatú szereket használni. Két fajta Axe tusfürdőt használtam már (ajándék volt), és tényleg a fél flakont ki kell nyomni, mert alig habzik. Szóval én nem szeretem, marad a Nivea dezodor és a Baba krémes szappan.
2020. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maga a szag nem zavar, csak az, ha túl van tolva. Parfümöt és hasonlókat nem úgy kell használni (nőknek sem), hogy húzd magad után a csíkot, ha sétálsz az utcán, hanem úgy, hogy csak akkor érezze valaki, ha épp odahajolt a közeledbe.
2020. máj. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az illat, nem zavar. Ha nem tetszik, akkor zavar.
2020. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!