Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fèrfiak! Nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! Nektek imponál, ha egy nő kèpes egyedül mindent megcsinálni, vagy zavar a feleslegessèg èrzèse?

Figyelt kérdés

Konkrètan az otthoni "fèrfi munkákra" gondolok. Mint egy polc felfúrás, apróságok javítása a kocsin, szekrèny összeszerelès.. összessègèben az ilyen dolgok. Hogy mit gondoltok, ha egy nő nem kèr a segítsègetekből kapcsolaton belül, mondjuk egy viszonylag friss kapcsolatban, mert meg tud oldani mindent egyedül. Persze nem azèrt, hogy bizonyítsa, hogy a fèrfi felesleges, egyszerűen ehhez szokott hozzá az egyedüllèt alatt.

Mit èreztek ilyenkor? Ez zavaró, vagy imponáló, ha egy nő ennyire talpraesett?


2020. máj. 5. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem zavarna. Én is megcsinálok mindent.
2020. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Engem apukám nevelt, mert folyamatosan vágták a lábát érszűkület miatt,tehát ő rokkantnyugdíjjal otthon volt, úgyhogy apa-lánya lettem. Úgyhogy értek a "fiús" dolgokhoz. A férjem nagyon férfias, ő tényleg mindnehez ért, de neki tetszett hogy nem rohanok szakemberhez egy olajcsere miatt. Együtt szerelgetünk, ilyesmi.

Az a férfit, akit az ilyen zavar, annak súlyos önértékelési problémái vannak, de még ilyennel egyébként nem találkoztam. Szerintem a srácok örülnek, hogy segítünk autószerelésbe, egy női kéz kisebb, több helyre befér amúgy is :D A férjem is takarít, főz, mos, mégsem lesz nőies vagy férfiatlan :D

2020. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Engem zavarna. Félreértés ne essék örülnék neki ha képes megcsinálni ugyanakkor hadd érezze a nő nőnek magát. Ne csinálja a férfi dolgát. :-)
2020. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna, de azért jobban örülnék ha mondjuk együtt csinálnánk.
2020. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%
Mondjuk örülök, hogy már sok dolgot nem kell megtenni. Fűnyírás...SOHA TÖBBÉ. Nem is cipekedek évek óta, az is igaz :D Azért...na, jó nőnek lenni :D
2020. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért lennék felesleges, ha megcsinálja? Én is megcsinálom, csak mást és máskor. Nem a szolgám, hogy az összes ilyen dolog ráháruljon, de ahogy a mosogatáson és a főzésen is "osztozunk", úgy könnyebb az élet, ha ezeken is tudunk. Azt meg ne mondja senki, hogy nem esik jól neki, ha a párjával működik a csapatmunka...


Más: dolgozunk mindketten, sportolunk mindketten. Ott bőven kiélhetjük a hasznosságunkat, azt senki sem csinálja meg helyettünk.

2020. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én tudok főzni, mosni, takarítani; akkor a nő felesleges mellém? Mellette a férfi munkákat is el tudom végezni; akkor ezek szerint senki nem kell mellém?


Kifejezetten nem imponál ha egy nő mindent meg tud csinálni, de zavarónak sem mondanám. Jó, ha van segítség mindenféle munkában.

2020. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy zavarna. Nekem bejönnek az ilyen talpraesett csajok :)

Persze ha ez nem ilyen női "izmozás", hogy ereztesse velem, hogy egy sz@r vagyok. Én is megcsinálok mindent (is), de nem használom fel a dominancia harc jegyében

2020. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
A férjemnek imponál, de ő nem az a fajta, akinek idióta patriarchális berögzülései vagy komplexusai lennének. Ha az a típus lenne, nyilván nem egymást keresnénk.
2020. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zavarna, nem szeretem az önálló, erős nő képet. Viszont ha van humora mellé amivel elpoénkodhatjuk a dolgot akkor rendben lenne.
2020. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!