Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint nem vagyok kevés, de elegendő sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, több, mint 10 év korkülönbséggel. Én vagyok a fiatalabb. A párom a minap azt mondta, nem vagyok kevés, de elegendő sem. Mindezt azután, hogy kérdezősködtem tőle, miért köt bele a legtöbb megnyilvánulásomba, a szabadidős tevékenységembe, az öltözködésembe,..stb. Mondtam neki, hogy folytassuk ezesetben külön utakon, de azt mondta, nem képes elengedni, mert szeret, és engem akar. Nagyon le volt törve. Ekkor már ismét tökéletes is voltam, de szerinte ezt lehet még fokozni, viszont annyi nem elég, hogy szeretem.

Én szeretem őt, úgy, ahogy van, nem keresem az okokat, hogy vajon mibe köthetnék bele. Ebből kifolyólag én sem tudtam, és tudom elengedni őt. Viszont nagyon fájnak a szavai. Szerintetek mi a teendő? Próbáljak meg változtatni, kompromisszumokra törekedni? Vagy még is próbáljam elengedni...?



2020. máj. 18. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik fel h csak egy pótlék vagy? Tiszta lejon a szavaiból h azért van veled, mert nincsen jobb.
2020. máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyuk fel, hogy valami folytan a szavai nem szamitanak, gonosz varazslat mondatja vele.

A viselkedesevel, megnyilvanulasaival is ezt erezteti?

Elegedetlen, keseru veled?

Mert tegyuk fel, hogy a szavak elszallnak. De valami csak mondatja vele.

Vannak csupa ideg, allandoan kitoro emberek, akiknel hangulatok jonnek-mennek, mint a felhok.

Az a kerdes, egy nehez esetrol van szo, akit te toleralni tudsz. Vagy elegedetlen veled, serteget, aztan pedalozik. Ha az utobbi, en ertelmetlennek talalnam elviselni.

2020. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! :) A leírtak alapján, lány vagy. Ez az ember nem becsül és nem szeret téged! Szerintem csak is szexre kellesz neki és semmi többre. Engedd el! Lehet, hogy szerelmes vagy, de hidd el leszel még szerelmes olyan emberbe, aki a csillagokat is lehozza neked az égből, hogy boldoggá tegyen.
2020. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, elgondolkodtatóak!

2-es válaszoló, az a helyzet vele, hogy mást mond a szeme, és mást mondat vele az egoja. Kissé toxikus és sznob körökben mozog, ahol az az elsődleges, hogy ki mennyit keres, ki hogyan van felöltözve,...stb. Neki nem mindegy, kivel jelenik meg... Mindig arra hivatkozik, hogyha csak szexet akarna, a közelben is találhatna, meg kapcsolatra is, bármire, nem 300 kilométerre utazgatna. Amivel persze egyetértek, csak számomra az az érthetetlen, hogy akkor miért egy olyan emberért, aki "nem elegendő". Ezekkel ellentétben mindig azt kapom tőle, hogy gyönyörű lelkem van, intelligensnek tart, és szereti, ahogy bizonyos dolgokról gondolkodom. Tervez velem olyformán, hogy szeretné, ha nyáron együtt élnénk, együtt dolgoznánk, hogy meglássuk, milyen életvitelszerűen egymás mellett. Szóval kizáró ellentétek sora van most a fejemben, neki hála...

2020. máj. 18. 01:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy! Ez a véleményem. Találhatna magának szexre és párkapcsolatra is magának valakit a közelben, nem kellene utazgatnia 300 kilométerre? Te ezt komolyan elhiszed? Etet téged ezerrel. Ki utazna ennyit egy olyanért, aki nem is elegendő? Pont, hogy a kutyának sem kell, ezért utazik annyit egy kis szexért, mert talált valakit aki nyeli a hazugságait, mint kacsa a nokedlit.
2020. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Ingyen vagy,mert a közelben valószínű bottal se piszkálnák,talált egy ingyen nunit akit cserébe még savazhat is hogy ezzel kiélje a nyomorát rajtad azért köt bele mindenbe a levegővételedbe is..
2020. máj. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Többi válaszoló már leírta azt ami az én véleményem is. Én csak azt szeretnék hozzáfűzni,hogy a kompromisszum nem abból áll, hogy teljesen lemondok saját magamról a másik kedvéért. Persze kell néha lejjebb engednünk az egóból. Meghallgatni, elfogadni a másik építő (nem romboló!) kritikáját mindenfajta sértődés tányércsapkodás nélkül. Amit a te pasid csinál az kihasználás, manipulálás,ezzel tud még mindig magánál tartani.


Viszont az, hogy teljesen lemondj magadról a másik kedvéért, elhagyd a saját személyiségedet, szokásaidat, hobbijaidat ez hülyeség, nők tipikus hibája szokott lenni egy kapcsolatban.


Pont hogy azzal vagy semmi hogy nem adod bele a saját személyiségedet, jogaidat a kapcsolatban. Igen a jogaidat is. Azzal hogy kiállsz az értékeidért, magadért nem hagyod, hogy lábtörlőnek kezeljen.

És ne azzal foglalkozz hogy ő talál e párt magának párt a közelében,ez nem a te dolgod ne csinálj ebből lelkiismeret kérdést.


30/n

2020. máj. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, csak addig kellesz amíg nem talál jobbat. Ez nem vélemény, ez tény, ő is kimondta, csak burkoltan. Ezen után saját magad alázod meg ha vele maradsz.
2020. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én erre annyit mondanék, hogy márpedig én ilyen vagyok, és ha nem kapod össze magad, lesz más aki megbecsül. Velem ne játsszon ilyen nyomorék, puás játékot senki, hogy majd leépíti az önbizalmamat meg ezzel becsicskít hogy azon dolgozzak, hogy neki még jobb legyek. A nagy francokat!
2020. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő talán Mr. Tökéletes?

Egyetértek a többiekkel. Nem szerelmes beléd, csak nem talál jobbat.

2020. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!