Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, eléggé megtetszett nekem egy másik srác a suliból. Régebben sokat néztünk 1másra amikor elmentem mellette a folyosón stb. Mostanában nincs ez, sőt alig láttam az utóbbi időben. Most újra láttam és ahwww... szóval értitek, nem megy ez a felejtés olyan könnyen.


Hogyan adhatnám a tudtára, hogy tetszik nekem?

Vagy, hogy deríthetném ki, hogy bejövök-e neki esetleg?


ötleteket!


Ui: félénk vagyok, és cikit sem akarok az ügyből :)


2009. febr. 15. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöször is azt tud meg hogy ő hetero vagy homo-e.Aztán meg hogy van e valakije.Azután pedig elöször csak haverkodj vele össze,találkozattok és abból majd megtudod hogy tetszel e neki vagy sem.
2009. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt szeretném kideríteni én is. Csak az nem világos még, hogyan tegyem. :S
2009. febr. 15. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
hát pl.. ha találkoztok, és vannak lányoka környéken, esetleg kérdezd ki a véleményét róluk.. Ha nem szívesen beszél a csajokról, akkor, lehet nem rájuk bukik. de ezt ilyen fiatalon nehéz ám..
2009. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)


Szerintem tudd meg milyen edzésekre, szakkörökre jár és menj el te is, ha teheted. Aztán idővel szólítsd meg, haverkodjatok és majd meglátod hogyan viselkedik.


Csajokról semmiképp se beszélj előtte. Akkor se ha esetleg rákérdez. Mert lehet ő is azért kérdezi, hogy megtudja veled mi a helyzet :) Mondd, hogy nincs de nem is nagyon vágysz most rá, hogy barátnőd legyen... és feltétlenül kérdezd meg te is tőle.


Esetleg ha van jó lány barátnőd megkérheted, hogy próbálja meg felszedni a srácot...


Nem túl tiszta megoldás, de írhatsz neki e-mailt is, vagy elkérheted az msnjét (levélben pl. iwiwen). Persze ne a saját nevedet mondd és ne a saját képeddel. (Ehhez csinálni kell egy fake profilt :D) És akkor kérdezd meg tőle, beszélgess vele. Mondjuk ha valami jó pasinak a képével nyomulsz lehet idővel kibújik a szög a zsákból. Persze mindenkinek más az esete...

És arra figyelj, hogy ne áruld el magad tehát más stílusban írj neki. Tudom, ez nem túl jó megoldás, de lehet célravezető lenne.

Aztán ha már tudod miújság odamehetsz hozzá valamikor később (! ne essen le neki, hogy te írogattál neki előtte, mert akkor ideges lesz, hogy átverted - érthető).


Én tudok olyanról, amikor odament valaki a sráchoz megkérdezni, hogy kihez jár hajat vágatni, mert nagyon tuti a haja.

Vagy megkérdezni, hogy hol vette a felsőjét, vagy bármit. Aztán ha olyan a helyzet megjegyezheted, hogy nagyon jól áll neki aztán mosoly és ha látod, hogy nem nagyon akar megszólalni sétálj el. Ebből tudni fogja, hogy most ő jön ;)


Vagy volt olyan, aki szivárványszínű karkötőt vett fel (ugye nagyjából tudjuk miért :)) és kb a pasi orra alá tolta. Majd nem sokra rá kezdeményezett is nála a másik srác.


Sajnos más, értelmes dolog nem igazán jut eszembe most...

Nézd őt többször, és ha jól alakul lehet kis szemezés stb.

Tudd meg hova jár szórakozni, és menj el te is oda többször valakivel. Aztán néha egyedül, hogy esetleg ha akar meg tudjon szólítani. Vagy odamehetsz hozzá te is, hogy láttad a suliban, micsoda véletlen, hogy összefutsz valakivel itt :)) és kérdezd meg mióta jár ide, mit ajánl mikor jó lejönni milyen italt rendelj esetleg vagy bármi.


Ha nem érez irántad semmit, max meglepődik majd, hogy te meg mit akarsz :DD de hát ilyen van.


Mindenesetre sok sikert kívánok ! :)

2009. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem meg csak kezdj el vele haverkodni, ugyanúgy, mint ha te is, ő is heterok lennétek (attól függetlenül, h te nem vagy hetero), aztán ha gyakran jártok össze, egyrészt az is kiderül, h tényleg annyira jó srác -e, vagy csak a külseje vonzz, másrészt idővel talán ő is tesz lépéseket feléd. De addig ne egyértelműsítsd, h téged mint pasi érdekel, mert lehet, h ettől nagyon megijedne.
2009. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, sikerült valamit előrelépni az ügyben? ;)
2009. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!