Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kiakadtatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kiakadtatok volna?

Figyelt kérdés

Van két csatorna amit követek youtubeon. Az utolsó két témájukhoz hozzá is szóltam pedig soha nem szoktam.. Mindkettő a nők és testsúly illetve előnyös öltözködésről szólt. De csak általános véleményt írtam nem személyeskedőt.


Előzménye a dolognak hogy barátnőmön van egy kis plussz kg. Az orvos is megmondta h figyeljen oda rá. Fájnak a lábai a forgója; sokszor úgy megy mint egy 100éves.. 3évvel ezelőtt vékony volt ami jót tett neki de ez csak kb évig tartott..Én már feladtam a noszogatást hogy csináljon vlmit mert se ereje se állóképessége de pláne hogy tünetei vannak..


Teljesen kiakadt hogy ennyire utálom hogy kövér mert látta a hozzászólásaim..


2020. máj. 18. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Az igazság fájdalmas...szóval megértem, hogy rosszul esett neki, de hát neki kéne összekapnia magát.
2020. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hova irtál?
2020. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A videók alá kommentet. De általánosságban nem ő rá utalva, csak a téma ami a kapcsolatunkban most aktuális annyi ami "rá utal".
2020. máj. 18. 23:10
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Mármint kihez? Hires youtuber? Lehet azért nem tetszett neki mert az ismerősök is megnézik
2020. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanmar ne vicceljünk...a csaj pontosan tudja hogy igazad van és az igazság sokszor fáj. Pláne ha a pasidtól hallod akinek elvileg tetszened kéne. Ugyan nem írod hogy ne tetszene de érezhetően zavar a dolog.

Érthető ha szarul esik neki, de azért fáj neki ennyire mert tudja hogy igazad van.

2020. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Látszik, hogy nagy a szerelem.. Ha szeretnéd, úgy is szeretnéd hogy van rajta felesleg..
2020. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

#6: Pont, hogy annál inkább kell nyomni, hogy fogyjon le, mert nem akarja az ember, hogy a szerelme szenvedjen.

Úgy teszel mintha ez egy jó dolog lenne. Fogadd el, mert ő most ilyen. Hát még mit nem. Fogadjam el, hogy rövid időn belül az ízületei feladják a harcot, a vércukra egekbe szökik és a szíve megadja magát?

2020. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
A túlsúly nem csak esztétikai probléma. Rengeteg betegség rizikó faktora és akit szeretünk, azt meg akarjuk ettől kímélni.
2020. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
A barátnődnek csak fáj az igazság, ezért hisztizik. Engem egyébként nem érdekel, hogy a férjem mikhez kommentel, amíg nem a mellüket, feneküket mutogató instacelebekről van szó. Ha általános véleményt fogalmaztál meg, azzal nincsen semmi baj. Pláne hogy ez a téma sokakat érdekel és kissé megosztó. A barátnőd csak megsértődött, hozzáteszem, szerintem jogtalanul. Mindenkinek joga van a véleménye kifejtéséhez, ha azt kulturált módon teszi.
2020. máj. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem híres youtuberről van szó.


Csak bánt hogy nem képes felfogni hogy ez nem jó pláne az orvos is szólt. Ő letudja annyival hogy ilyen a genetikája meg hogy amikor vékony volt akkor nem érezte jól magát a bőrében. Akkor lehetett vele sétálni bicózni stb most meg..


Vas.is azt mondta unatkozik, mondtam kimentünk a jó levegőre röpizni gyereklabdával, tartott 5percig! ő nem futott a labda után stb..amúgy pihenős nap volt..

2020. máj. 19. 07:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!