Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti is ennyire kiakadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti is ennyire kiakadtatok volna ezen vagy ő reagálta túl? Mit kéne most csinálnom? :/

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már egy ideje randizgatunk. Tegnapra meg volt beszélve hogy feljön hozzám és én főzök neki vacsit. Jövő héten meg én mentem volna hozzá. Nos, én nem vagyok valami nagy szakács szóval nem készítettem túl nagy extrát. Rántott hús egy kis krumplival és rizzsel. Nem volt vele semmi gond nagyon finom volt. A desszert császár morzsa lett volna mivel tudtam hogy azt nagyon szereti. Viszont teljesen elrontottam. Valószínűleg rosszul mértem ki a hozzávalókat mert nem akart morzsálódni. És a végégre annyit szenvedtem vele hogy teljesen leégett. Gyorsan leszaladtam a boltba vettem zacskós császármorzsát amit pár perc alatt meg lehet csinálni. Az szerencsére jól sikerült. A hús után a srác segített vissza vinni a tányérokat a konyhába és amikor kinyitotta a kukát észrevette a zacskót és megkérdezte hogy ugye nem ez a desszert. Én meg már kezdtem bele a mondandómba hogy de igen mert a rendeset elégettem de nem hallgatta végig hanem elkezdett üvöltözni hogy milyen kapcsolatot akarok én vele ha még arra sem vagyok képes hogy normálisat főzzek neki. Aztán a fejemhez vágta hogy a húst is biztos a mikróban csináltam mert túl kényes lennék a panírozáshoz. Aztán fogta magát is kirohant az ajtón még a telefonját is itt hagyta. Mit csináljak most? Nekem nagyon tetszik a srác és szerintem lehetett volna belőle egy komoly kapcsolat is de ezek után?

2012. aug. 9. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy full idióta,hagyd a francba.
2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jövendő családi bántalmazások rovat.
2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele többet és a telóját meg add el, h részben fedezze a vacsora költségeit.
2012. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi kivetnivaló nem volt abban amit csináltál, inkább kedves és aranyos voltál vele, azt akartad hogy neki tetszen amit csinálsz.

ezek után ne várj túl sok mindent a sráctól, ez egy elég jó kis figyelmeztető előjel, arra mit később várhatsz tőle.

2012. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
tipikus öntelt barom. az ilyet messze kell elkerülni,mert max a cselédjének fog használni.
2012. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

tahó gyökér tapló jobbat érdemelsz


próbáltál meg felelni neki és elmondtad az igazat és ez nem tetszett neki túlreagálta a dolgokat


hagyd a francba szerintem

2012. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán ki akart használni.
2012. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, hogy emiatt ennyire kiakadt.Nemhogy örült volna, hogy főztél neki.Szerintem is hagyd a fenébe.
2012. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Kleo25 ***** válasza:
100%
Dobd utána a telefont is nem ér annyit amennyit miatta "dolgoztál" a konyhába.
2012. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb srác oda meg vissza lenne a boldogságtól, hogy egyáltalán megpróbáltál így a kedvébe tenni és a szándékot értékelné. Ha a kapcsolatotok ilyen korai szakaszában megengedi ezt magának, mi lesz később? Ez egy erőszakos, frusztrált barom, hagyd a francba, találsz te ennél ezerszer különbet is.
2012. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!