Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanatok az élettársának,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok az élettársának,hogy megcsalta velem?

Figyelt kérdés
Belecsoppentem egy szeretői viszonyba,es nem tudok kilepni.most kovezzen meg midnenki.de evek óta csak szenvedést okoz nekem ez a ferfi :( ma megtudtam H feleségül veszi az élettársát mikozben velem csalja folyamatosan.ugy érzem,hogy ezt már nem bírom tovább így.evekig alazott stb. De most úgy érzem már jár a bosszú.nem is azert,hogy szetvalasszam őket,hanem hogy szenvedjen most már ő is.nem bírom elviselni,hogy mindenkivel midnent megtehet és a sors nem szól közbe.nem akarom részletezni,mert tényleg az egész fiatalsagom ráment,úgyhogy rengeteg dolog történt,és legtöbbször midnen talalkozasunk sírással végződött a részemről.ugy érzem ez most már nagyon sok,és egyszerűen épp ésszel nem tudom felfogni,hogy valakinek a legkisebb lelkifurdalás nélkül van ehhez gyomra. Ti mit tennetek a helyemben? Nagyon ki vagyok borulva :(

2020. máj. 19. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
Az elettarsat mindig ki illene hagyni a ti szarotokbol. O vagy rajon, vagy eljen boldog tudatlansagban.
2020. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11%

Ha gyerek van, ne kavarj be. Én ezt az egyet el tudom fogadni indoknak. Minden férfi elveszíti a gyerekét válásnál/szakításnál.

Ne akarj rosszat nekik.:( Biztos meg van az oka, amiért elveszi. A gyerek amúgy is sokkal nagyobb összekötő erő, mint maga a házasság. Maximum azt erősítette meg benned most ez, hogy nem fog kilépni sose. De ez onnan kezdve, hogy gyerek van, egyértelmű. Tudnál szeretni olyan férfit, aki elhagyja érted a gyerekét? Milyen ember az olyan? Én majdnem belehaltam, de nekem is van gyerekem, tudom milyen és sose tudtam volna becsülni, ha miattam elhagyja a gyerekét.

2020. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

Az lehet, hogy megérdemelné ez az önző féreg, hogy boríts mindent. De tudnál utána tükörbe nézni? Megtudnám érteni igazából, hogy felnyomod, voltam én is átverve, nem akartam már összejönni vele, de nagyon jó lett volna megszivtani, mert piszkosul megérdemelte volna a sok hazugság miatt. Nem csináltam semmit végül, de nehéz volt megállni. Utólag nem tudom már, hogy megérte e volna tényleg.

Nyilván megérdemelné az a férfi, de akkor mi van, ha a nő úgyis vele marad? Mintha mi se történt volna, az ilyet nem tudom elhinni, hogy nem veszi észre, nem normális. Azért veszi el azt a nőt, mert ő hagyja, hogy szétkeféljenek mindenkit mellette. Ne érezd magad rosszul, hogy ebből kimaradsz, veled ugyanezt csinálná. Úgy alázna porig, ahogy éppen kedve tartja.

2020. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha én lennék az élettársa, én halál komolyan hálás lennék neked hogy elmondtad. 🙏

A pali úgy van vele hogy úgy sem mered megtenni és valszeg jön majd a következő szerető mint általában... ezek sose állnak meg egynél.

Gondold bele kicsit magad az élettársa helyzetébe. Egyedül is jobb lenne neki mint egy ilyen férfi mellett.

Ne éld meg szégyenként, inkább úgy állj hozzá, hogy adtál egy esélyt a nőnek hogy jobb társat keressen maga mellé. Ha meg együtt maradnak, hát akkor így jó neki... 🤷

2020. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
12-es, tehát akkor egy gyerek miatt együtt kell maradni örökre???
2020. máj. 19. 21:31
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
15-ös. El sem tudod képzelni, hányan maradnak együtt a gyerek miatt örökre.
2020. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Naná hogy el!Írnék egy névtelen levelet,mintha más írta volna.Mindenkinek joga van tudni milyen féreggel él együtt.
2020. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Én is hálás lennék menyasszonyként ha valaki ezt közölné velem. Biztos kerdorevonnam a szeretot is de vegosoron a paromat vennem elo. Nem akarnek egy ilyen kapcsolatban elni. Mondd el! Legalabb le tudod uarni te is, a no is megszabadul a csavotol, es szenved vegre a csavo is egy kicsit.
2020. máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a mennyasszonynak joga van tudni hogy mekkora fereg a parja. Egy elete van es neki kell eldonteni hogy ilyen ferfi mellett kepzeli e el a jovot! Borits mindent! Ne legyen lelkiismerfurdalasod! A pasinak sem volt mikor veled szexelt
2020. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem vedeni akarom a tettet (mindketten undoritoak vagytok), de nem vert at teged. A szeretoi statusz pontosan errol szol: talalkoztok, kiuriti a ******, es ennyi. Sajnos tul sokat vartal ettol az egesztol. Ha az evek soran nem hagyta el a parjat, akkor gondolhattad volna, hogy nem melletted fog elkotelezodni.


Ha a menyasszony lennek, akkor valoszinuleg nem bannam, ha meg a hazassagkotes elott tudatnak velem, hogy mit csinalt a volegenyem a hatam mogott. Hazassagkotesre nem kerulne sor az biztos. De ez en lennek..

Nem tudhatod, hogy a kerdesben szereplo menyasszony mit fog reagalni. Lehet, hogy szakit vele..lehet, hogy neked esik, amiert szetraktad a labad egy foglalt ferfinak..az is lehet, hogy megbocsajtja amit a parja tett.


Lenyeg a lenyeg, ebbol az egeszbol te fogsz a legrosszabbul kijonni.


* Te leszel a rongy, a szereto..akit kihasznaltak majd lapatra tettek..

* Attol, hogy ok szakitanak, nem fog teged felesegul venni..

* Azt hiszed, hogy az elkeseredett bosszud utan jobban fogod erezni magad, pedig nem..Az o eletukkel majd lesz valami, de te tovabbra is orlodsz majd magadban..


Ezert nem szabad szeretosdizni. Vagy ha megis, es nem tudod megallni, akkor fogadd el a "szabalyokat":

* Nem leszel szerelmes,- ha ennek a jelet erzekeled, akkor azonnal veget vetsz az egesznek!

* Nem varod azt, hogy a a szeretoi statuszod menyasszonyi statuszra fog valtozni, mert nagyot fogsz koppanni! Pont ugy mint most...


Felejtsd el ezt a palit es fordulj inkabb a szabad ferfiak fele!

2020. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!