Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanatok az élettársának,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok az élettársának,hogy megcsalta velem?

Figyelt kérdés
Belecsoppentem egy szeretői viszonyba,es nem tudok kilepni.most kovezzen meg midnenki.de evek óta csak szenvedést okoz nekem ez a ferfi :( ma megtudtam H feleségül veszi az élettársát mikozben velem csalja folyamatosan.ugy érzem,hogy ezt már nem bírom tovább így.evekig alazott stb. De most úgy érzem már jár a bosszú.nem is azert,hogy szetvalasszam őket,hanem hogy szenvedjen most már ő is.nem bírom elviselni,hogy mindenkivel midnent megtehet és a sors nem szól közbe.nem akarom részletezni,mert tényleg az egész fiatalsagom ráment,úgyhogy rengeteg dolog történt,és legtöbbször midnen talalkozasunk sírással végződött a részemről.ugy érzem ez most már nagyon sok,és egyszerűen épp ésszel nem tudom felfogni,hogy valakinek a legkisebb lelkifurdalás nélkül van ehhez gyomra. Ti mit tennetek a helyemben? Nagyon ki vagyok borulva :(

2020. máj. 19. 20:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Elmondtad?
2020. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem.megnyugodtam és átgondoltam mégegyszer
2020. júl. 25. 17:43
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vissza fog hozzád kuncsorogni.Én azért egy névtelen levelet lehet hogy eleresztenék...
2020. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2020. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te vállaltad, tudatosan. Szerintem nincs jogod háborogni, felnőtt ember vagy, nem hazudott neked. Magadat verted át.
2021. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
Véletlenül rácsúsztál a farkára, ó te szegény...
2021. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!