Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik, akik idosebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik idosebbek a baratnojuknek, foleg fiatalabb korban hogy reagalnak ha a baratnojukre egy korabeli pasi megy ra?

Figyelt kérdés
Tehat peldaul vagy egy 30 eves pasi es ossze jon mondjuk egy 20 eves csajjal. Aztan a csajra ramegy egy 22 eves pasi. Ilyenkor kiutitek vagy megfenyegetitek vagy mit erdemes tenni? Mert itt azert eleg nagy erofolenybe lehet az idosebb, viszont a masik meg joval fiatalabb es ezert nem nezik utana le, ha megis leall verekedni vagy fenyegetozni egy ilyennel?
2020. máj. 19. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális embereknél semmi ilyesmire nincs szükség mert a csaj lerendezi a srácot. Ha meg nem tudja/akarja akkor sem fogja a pasi összeverni a másikat, legalábbis ha megvan egy bizonyos intelligencia szint. Meg nyilván a másik se a barátot.
2020. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a lány szerepébe tudok megszólalni. Irogatott és nagyon nyomult egy srác, a páromnak semmit nem kellett csinálnia, mert én elküldtem az illetőt. Ha a párod téged akar, akkor elutasítja a vele egykorú nyomuló srácot, nem neked kell az erődet fitoktatni..
2020. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan kapcsolatban ahol 9 év volt a különbség a volt párom javára. Ha elő adja a nagy kant és akár szóban akár fizikailag inzultál bárkit mert épp féltékeny páros lábbal teszem ki.

Az én párom normális ember módjára megbízott bennem és hagyta hogy az ilyesmit ha úgy volt én rendezzem le. Nem vagyok gyerek akit meg kell védeni de tűzcsap se amit körbe kell hugyozni. Ép értelemmel bíró nő el tudja dönteni kit/mit akar.

Aki az ököl jog útján akar bármilyen gondot megoldani nincs egy értelmi szinten velem és sajnos valószínűleg még nem sikerült lemásznia a fáról. Akinek van esze azzal oldja meg a problémát és helyén tudja kezelni az esetleges frusztrációját. A többi meg megy keménykedni.

2020. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Végignézi ahogy szépen közlöm vele, hogy esélye sincs mert párom van. Azt meg pláne tudja, hogy a korosztályomnak esélye nincs nálam, nem vagyunk egy szinten.

Azonnali szakítóindok ha valakinek egyáltalán csak felmerül, hogy szájkaratét vagy verekedést rendez.

2020. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Részemről bárki nyomulhatna a barátnőmre, ha neki jobban tetszik az a srác, akkor csak is rajtam múlik, hogy magam mellett tartsam, de ennek semmiképp sem az a módja, hogy kiütöm a konkurenciát. Eltudja dönteni kivel akar lenni. Nem egy autó amit, ha épp el akarnak lopni akkor leütöm a tolvajt. Van szája, ha akarja elküldi... ha zaklatja, akkor közbelépek. Minden ember más, valaki azért is szétkeni a szádat, ha csak ránézel a barátnőjére.
2020. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy milyen az, aki rád nyomul, ha a kapcsolatoddal elégedett vagy. Legalábbis normális embereknél ez nem úgy zajlik, hogy emberek valakiért hagyják el a másikat vagy hogy másnak kell helyettük lekoptatni valakit, mintha nyomorékok lennének.
2020. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!