Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet azzal kezdeni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetünk és elmondom a véleményem hogy esetleg mit csinálhatna másként hogy könnyebb legyen neki normális nem bántó módon; mindig az a vége h ő a hibás, és sose ő a jó és nem csinál semmit. Pedig ezt senki nem mondja..
2020. máj. 20. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Beadod az oviba.
2020. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ne mond el a véleményed, és azt se mit csináljon másképp. Majd ha valamit rosszúl csinálna akkor szépen tanul majd belőle! Ha kíváncsi a vélemenyedre esetleg akkor mond el. Számomra elég óvodás egyébkent ez így. Nos nem lehet mindenki egyforma! Fogadd el ilyennek ha igazán szereted!
2020. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Milyen gyakran mondod el neki, hogy ez vagy az nem jó? Mert ha hetente vagy naponta ezt kell hallgatnia, akkor könnyen érezheti úgy, hogy ő nem elég jó, még akkor is, ha te esetleg segíteni szeretnél neki.
2020. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja te is ilyen őszinte barát lehetsz. Tőlem is megkérdezte ismerős hogy milyen egyedül élni, majd amikor mondtam hogy elég unalmas és hiányoznak az emberek az volt a válasz, hogy majd megszokod.
2020. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Te vagy a nő? A férfiak többsége nagyon nem szereti, ha megmondják nekik a tutit, mert kritizálásként élik meg. Értem és elhiszem, hogy téged a jószándék vezérel, de ő ezt nettó csesztetésnek éli meg. Így vannak bekötve.


Tudnál írni egy-két példát?


Ha jelentéktelen dolgokról van szó, akkor szerintem hagyd. Vagy hibázik és akkor majd kijavítja vagy pedig nem pont úgy lesz megcsinálva, ahogy te gondolod. Ez nem baj szerintem.

2020. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Az én exem is mindenre ezt válaszolta.

Többek között ezért is ex.

2020. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Ez tipikusan az az ember, akinek nulla önbizalma, önbecsülése van, mint nekem. Nagyon óvatosan, úgy kell neki beadni a kritikát, hogy ne érezzük nagy dolognak. Pl. egy fél mondatban, mosolyogva, félig viccesen, csak úgy mellékesen megjegyezve.


Ha külön körítést csinálva hozzá leülsz velünk át- és megbeszélni a dolgokat, abba belehalunk.

2020. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi. Ezek ilyen általános beszélgetések, amikor is ő tér rá " komolyabb" témákra.


Ő olyan típus aki mondja hogy ezt meg azt is meg kell csinálni de amikor lazább napja van akkor se áll neki.

pl. megemlíti hogy rendbe kéne tenni a szekrényt de most nincs rá idő. oke nem gond. Következőre mikor újra előkerül a téma honapok után akkor persze mondja sokat dolgozok mikor csináljam meg örülök hogy ha itthon vagyok.

Erre mondom oké de azért a hónapok alát nem dolgoztál minden nap sokáig meg tudtad vna csinálni akar nem egyszerre is..


Általában az ilyen típusú beszélgetés vége az h ő a rossz.

2020. máj. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!